witajcie, możecie mi sprawdzić poprawność e-mailu z niemieckiego?

Temat przeniesiony do archwium.
Lieber Piotr,

ich danke fur deinem E-Mail. Er ist wirklich nett von dir, dass das du mir geschrieben host. Ich schreibe, weil ich Dir uber eine Person die ich im Hamburg kennen gelernt habe erzaglen mochte. Sie hat lang blonde Haare und grun Augen. Sie ist mittelgroB. Sie ist bescheiden und gesellig. Ich habe aber Angst, dass wir uns nicht mehr treffen, weil ich weit von Hamburg wohne.

Viele Kusse.

Niestety nie mam umlautów :( I bym prosiła o pomoc w skonstruowaniu zdania: ONA WYWARŁA NA MNIE DUŻE WRAŻENIE.

Bardzo proszę o pomoc :)

e-mailu, czy e-maila?
Szybka odpowiedź

Bold
Italic
Underline
Strike
---------------
Quotes
ä
ö
ü
Ä
Ö
Ü
ß


Lola, widziałaś toto kiedyś?

e-maila !!!
MysteryMan - prosiłam o poprawność słownictwa niemieckiego, a nie polskiego. A napisałam tak z rozmachu.
edytowany przez LOL123456789: 18 lis 2013
niuniel - jestem na tej stronie po raz pierwszy i jeszcze nie zdążyłam się z nią zapoznać, a poza tym pisałam to w wordzie, a tam nie ma umlautów :)
1. Zanim coś, gdzieś, kiedyś w życiu wklepiesz - zapoznaj się z tym uprzednio.
2. Nie widać, że to w Wordzie pisane. Ani kropki nie widać.
3. W Wordzie są umlauty, jeśli je się chce używać, gapo!
4. Nie umiesz machać - nie rób rozmachu.
Cytat: LOL123456789
niuniel - jestem na tej stronie po raz pierwszy i jeszcze nie zdążyłam się z nią zapoznać, a poza tym pisałam to w wordzie, a tam nie ma umlautów :)

w Wordzie wiekszość błędów by wychwyciło
MysteryMan: nie jeśli piszę się tekst w starym Wordzie! w dodatku z pośpiechem, niektórzy nie mają czasu aby bawić się w umlauty. Pisząc na tym forum miałam nadzieję że są tu jacyś inteligentni ludzie,którzy się domyślą gdzie powinny być umlauty !!!
edytowany przez LOL123456789: 19 lis 2013
mamy się jeszcze za ciebie domyślać? Przecież sama nie wiesz, lola. Inteligencja nie ma czasu na takie niedbałe teksty. Inteligencja jest twórcza, a nie bałaganiarska.
niuniel: Jak miałam się z tym nie zapoznać jak własnoręcznie to pisałam !!!? Niestety nie mam tyle czasu, aby dogłębnie zapoznawać się z każdą stroną internetową, ani z tym żeby dyskutować z zarozumialcami. Jak widzę mocny w gębie jesteś w wirtualnym świecie. Ciekawa jestem jak jest w rzeczywistym... Bo żebyś był choć odrobinę mądrzejszy to nie pisałbyś głupich komentarzy tylko pomógł w sprawdzeniu listu.
niuniel: Jeżeli nie jesteś w stanie domyśleć się tak oczywistych rzeczy to nie wypowiadaj się na temat inteligencji.
Inteligencja tym bardziej nie ma czasu na twoją sraczkę umysłową.
edytowany przez niuniel: 19 lis 2013
"Nie umiesz machać - nie rób rozmachu."
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa