Krótki list sprawdzenie

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 38
poprzednia |
Chciałbym powitać wszystkich forumowiczów jako nowy jego użytkownik.
Mam gorącą prośbę o sprawdzenie listu poniżej. Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

Liebe Klothilde,
wie geht’s dir? Meine Klasse hat organisiert eine Wohltätigkeitskampagne
für Kinder aus dem Waisenhaus. Wir sammeln Geld, um ein Kinderheim mit Computern zu auszustatten. Wir organisiert in unsere Schule eine Talent-Show, das Geld aus dem Ticketverkauf wird für den Kauf von Computern bestimmt werden. Ich war für den Bedienung der Szene, und zählen der gesammelten Geld verantwortlich. Ich denke, dass ich mit allem, sehr gut zurechtgekommen hat. Wir haben gesammelten ganz viel Geld, genug, um die gesamte Computerraum ausgestalten. Laden wo wir haben Computern gekauften hat die Ware abgeliefert, und geinstaliert. Die Kinder waren sehr glücklich, weil ihr immer der Computerraum träumen, wo sie Spaß haben und lernen. Pädagogen waren auch sehr zufrieden.
Deine Hans
Cieszę się, że mnie zechciałaś przywitać. Uwielbiam nowych użytkowników, a jeszcze bardziej takich, co są mili, przyjemni, chętni do nauki i rozumiejący, co tam sobie wypisują na byłym najlepszym forum polsko-niemieckim.
Jeszcze bardziej ucieszyłby mnie przypadek, w którym zechciałbyś przeczytać przynajmniej raz twoją sieczkę i porównał znane fakty ze słownikiem i tabelkami odmieniającymi takie bzdury, jak czasowniki i inne. W kapdym przypadku pozostanie twoje urocze przywitanie zwykłym pożegnaniem. Z radością chciałbym cię poinformować, iż czas na to upływa dzisiaj. Hm, życie jest okrutne i niesprawiedliwe.
Niewymownie się cieszę!
Niuniel!!!
Nie wkurwiaj. Ja się nie zgadzam!!!
Błagam nie rób tego!!!
Nie zgadzasz się, że się cieszę? Ciekawe. Cieszę się naprawdę.
Jezu, jak się raduję!
a ja będę płakać. chcesz tego?? Głupaku nie rób tego!!!
Musisz się dzisiaj napić dużo wody, bo od dzisiaj wieczór (w zależności od okoliczności) musisz zacząć ryczeć. W dupie.
A, z nowego bardzo się cieszę!
Widzę, że zakładanie konta tutaj nie miało większego sensu, papa, bawcie się dobrze.
to ja też znikam stąd.
Cytat: varius
Widzę, że zakładanie konta tutaj nie miało większego sensu, papa, bawcie się dobrze.
Ot, i oszukiwał cały czas z tym przywitaniem. Zagrał z nami po prostu w ch..a.
Wielki PAN założył konto i przy tym strasznie się spocił, aż mu po jajkach leci.
O dupę otłuc takich forumowiczów.
Cytat: niuniel
Cytat: varius
Widzę, że zakładanie konta tutaj nie miało większego sensu, papa, bawcie się dobrze.
Ot, i oszukiwał cały czas z tym przywitaniem. Zagrał z nami po prostu w ch..a.
Wielki PAN założył konto i przy tym strasznie się spocił, aż mu po jajkach leci.
O dupę otłuc takich forumowiczów.

O dupę otłuc takich pomocnych forumowiczów jak ty. Musisz każdy post komentować w swój idiotyczny sposób. Po to założyłeś tu konto, by ubliżać innym. Sprawia ci to radochę , czy co? On poprosił o pomoc, a ty wylewasz tu swoje mądrości. Zostaw je lepiej dla siebie. I daruj sobie w końcu człowieku !!
isachen, a ty czego? Spaźniasz się.
Od jutra możesz sama tutaj wylewać twoje mądrości. A, założę się, że nie wiesz, jak jest krowa po mniemniecku.
Ja to bym napisała tak. Nie daje 100%gwarancji, że jest bezbłędnie, ale to co wiedziałam, starałam się poprawić.

Liebe Klothilde,
wie geht’s dir? Meine Klasse hat eine Wohltätigkeitskampagne
für die Kinder aus dem Waisenhaus organisiert. Wir sammeln Geld, um ein Kinderheim mit Computern auszustatten. Wir haben in unserer Schule eine Talent-Show organisiert. Das Geld aus dem Ticketverkauf wird für den Kauf des Computers ausgesetzt. Ich war verantwortlich für die Bedienung der Szene, und die Berechnung des Geld. Ich denke, dass ich damit sehr gut zurechtgekommen bin . Wir haben ganz viel Geld gesammelt.Das Geschäft ,wo wir Computern gekauft heben, hat die Ware abgeliefert, und instaliert. Die Kinder waren sehr glücklich, weil sie immer von einem Computerraum, wo sie Spaß hätten, geträumt haben. Pädagogen waren auch sehr zufrieden.
Deine Hans
do dupy wszystko
Cytat: niuniel
Od jutra możesz sama tutaj wylewać twoje mądrości. A, założę się, że nie wiesz, jak jest krowa po mniemniecku.

No wyobraź sobie, że wiem więcej niż ci się wydaje. Twoje słownictwo z niemieckiego zdaje się być za to bardzo ubogie . Post, w którym prosiłeś pomoc to poziom podstawówki....
Cytat: izabelsien
Cytat: niuniel
Cytat: varius
Widzę, że zakładanie konta tutaj nie miało większego sensu, papa, bawcie się dobrze.
Ot, i oszukiwał cały czas z tym przywitaniem. Zagrał z nami po prostu w ch..a.
Wielki PAN założył konto i przy tym strasznie się spocił, aż mu po jajkach leci.
O dupę otłuc takich forumowiczów.

Tak bo Niunieli sie snilo ze jaja ma i dlatego tak gada......ble..ble...ble....cos pomylil/a....a jaja to tylko na obrazku moze sobie poogladac.....

O dupę otłuc takich pomocnych forumowiczów jak ty. Musisz każdy post komentować w swój idiotyczny sposób. Po to założyłeś tu konto, by ubliżać innym. Sprawia ci to radochę , czy co? On poprosił o pomoc, a ty wylewasz tu swoje mądrości. Zostaw je lepiej dla siebie. I daruj sobie w końcu człowieku !!
Cytat: izabelsien
Cytat: niuniel
Cytat: varius
Widzę, że zakładanie konta tutaj nie miało większego sensu, papa, bawcie się dobrze.
Ot, i oszukiwał cały czas z tym przywitaniem. Zagrał z nami po prostu w ch..a.
Wielki PAN założył konto i przy tym strasznie się spocił, aż mu po jajkach leci.
O dupę otłuc takich forumowiczów.



















O dupę otłuc takich pomocnych forumowiczów jak ty. Musisz każdy post komentować w swój idiotyczny sposób. Po to założyłeś tu konto, by ubliżać innym. Sprawia ci to radochę , czy co? On poprosił o pomoc, a ty wylewasz tu swoje mądrości. Zostaw je lepiej dla siebie. I daruj sobie w końcu człowieku !!




Tak bo Niunieli sie snilo ze jaja ma i dlatego tak gada......ble..ble...ble....cos pomylil/a....a jaja to tylko na obrazku moze sobie poogladac.....
iko ty tesz jezdes do dupy
Absztyfikanci Grubej Berty
I katowickie węglokopy,
I borysławskie naftowierty,
I lodzermensche, bycze chłopy.
Warszawskie bubki, żygolaki
Z szajką wytwornych pind na kupę,
Rębajły, franty, zabijaki,
Całujcie mnie wszyscy w dupę.

Izraelitcy doktorkowie,
Widnia, żydowskiej Mekki, flance,
Co w Bochni, Stryju i Krakowie
Szerzycie kulturalną francę !
Którzy chlipiecie z “Naje Fraje”
Swą intelektualną zupę,
Mądrale, oczytane faje,
Całujcie mnie wszyscy w dupę.

Item aryjskie rzeczoznawce,
Wypierdy germańskiego ducha
(Gdy swoją krew i waszą sprawdzę,
Werzcie mi, jedna będzie jucha),
Karne pętaki i szturmowcy,
Zuchy z Makabi czy z Owupe,
I rekordziści, i sportowcy,
Całujcie mnie wszyscy w dupę.

Socjały nudne i ponure,
Pedeki, neokatoliki,
Podskakiwacze pod kulturę,
Czciciele radia i fizyki,
Uczone małpy, ścisłowiedy,
Co oglądacie świat przez lupę
I wszystko wiecie: co, jak, kiedy,
Całujcie mnie wszyscy w dupę.

Item ów belfer szkoły żeńskiej,
Co dużo chciałby, a nie może,
Item profesor Cy… wileński
(Pan wie już za co, profesorze !)
I ty za młodu nie dorżnięta
Megiero, co masz taki tupet,
Że szczujesz na mnie swe szczenięta;
Całujcie mnie wszyscy w dupę.

I ty fortuny s*********u,
Gówniarzu uperfumowany,
Co splendor oraz spleen Londynu
Nosisz na gębie zakazanej,
I ty, co mieszkasz dziś w pałacu,
A srać chodziłeś pod chałupę,
Ty, wypasiony na Ikacu,
Całujcie mnie wszyscy w dupę.

I wy, o których zapomniałem,
Lub pominąłem was przez litość,
Albo dlatego, że się bałem,
Albo, że taka was obfitość,
I ty, cenzorze, co za wiersz ten
Zapewne skarzesz mnie na ciupę,
Iżem się stał świntuchów hersztem,
Całujcie mnie wszyscy w dupę !…...
Cytat: niuniel
Absztyfikanci Grubej Berty
I katowickie węglokopy,
I borysławskie naftowierty,
I lodzermensche, bycze chłopy.
Warszawskie bubki, żygolaki
Z szajką wytwornych pind na kupę,
Rębajły, franty, zabijaki,
Całujcie mnie wszyscy w dupę.

Izraelitcy doktorkowie,
Widnia, żydowskiej Mekki, flance,
Co w Bochni, Stryju i Krakowie
Szerzycie kulturalną francę !
Którzy chlipiecie z “Naje Fraje”
Swą intelektualną zupę,
Mądrale, oczytane faje,
Całujcie mnie wszyscy w dupę.

Item aryjskie rzeczoznawce,
Wypierdy germańskiego ducha
(Gdy swoją krew i waszą sprawdzę,
Werzcie mi, jedna będzie jucha),
Karne pętaki i szturmowcy,
Zuchy z Makabi czy z Owupe,
I rekordziści, i sportowcy,
Całujcie mnie wszyscy w dupę.

Socjały nudne i ponure,
Pedeki, neokatoliki,
Podskakiwacze pod kulturę,
Czciciele radia i fizyki,
Uczone małpy, ścisłowiedy,
Co oglądacie świat przez lupę
I wszystko wiecie: co, jak, kiedy,
Całujcie mnie wszyscy w dupę.

Item ów belfer szkoły żeńskiej,
Co dużo chciałby, a nie może,
Item profesor Cy… wileński
(Pan wie już za co, profesorze !)
I ty za młodu nie dorżnięta
Megiero, co masz taki tupet,
Że szczujesz na mnie swe szczenięta;
Całujcie mnie wszyscy w dupę.

I ty fortuny s*********u,
Gówniarzu uperfumowany,
Co splendor oraz spleen Londynu
Nosisz na gębie zakazanej,
I ty, co mieszkasz dziś w pałacu,
A srać chodziłeś pod chałupę,
Ty, wypasiony na Ikacu,
Całujcie mnie wszyscy w dupę.

I wy, o których zapomniałem,
Lub pominąłem was przez litość,
Albo dlatego, że się bałem,
Albo, że taka was obfitość,
I ty, cenzorze, co za wiersz ten
Zapewne skarzesz mnie na ciupę,
Iżem się stał świntuchów hersztem,
Całujcie mnie wszyscy w dupę !…...

Co próbujesz nam pokazać? Że umiesz kopiować tekst z internetu?
Brawo. Może wybierzesz się na informatykę? Szkoda takiego talentu....
Cytat: izabelsien
Cytat: niuniel
Absztyfikanci Grubej Berty
I katowickie węglokopy,
I borysławskie naftowierty,
I lodzermensche, bycze chłopy.
Warszawskie bubki, żygolaki
Z szajką wytwornych pind na kupę,
Rębajły, franty, zabijaki,
Całujcie mnie wszyscy w dupę.

Izraelitcy doktorkowie,
Widnia, żydowskiej Mekki, flance,
Co w Bochni, Stryju i Krakowie
Szerzycie kulturalną francę !
Którzy chlipiecie z “Naje Fraje”
Swą intelektualną zupę,
Mądrale, oczytane faje,
Całujcie mnie wszyscy w dupę.

Item aryjskie rzeczoznawce,
Wypierdy germańskiego ducha
(Gdy swoją krew i waszą sprawdzę,
Werzcie mi, jedna będzie jucha),
Karne pętaki i szturmowcy,
Zuchy z Makabi czy z Owupe,
I rekordziści, i sportowcy,
Całujcie mnie wszyscy w dupę.

Socjały nudne i ponure,
Pedeki, neokatoliki,
Podskakiwacze pod kulturę,
Czciciele radia i fizyki,
Uczone małpy, ścisłowiedy,
Co oglądacie świat przez lupę
I wszystko wiecie: co, jak, kiedy,
Całujcie mnie wszyscy w dupę.

Item ów belfer szkoły żeńskiej,
Co dużo chciałby, a nie może,
Item profesor Cy… wileński
(Pan wie już za co, profesorze !)
I ty za młodu nie dorżnięta
Megiero, co masz taki tupet,
Że szczujesz na mnie swe szczenięta;
Całujcie mnie wszyscy w dupę.

I ty fortuny s*********u,
Gówniarzu uperfumowany,
Co splendor oraz spleen Londynu
Nosisz na gębie zakazanej,
I ty, co mieszkasz dziś w pałacu,
A srać chodziłeś pod chałupę,
Ty, wypasiony na Ikacu,
Całujcie mnie wszyscy w dupę.

I wy, o których zapomniałem,
Lub pominąłem was przez litość,
Albo dlatego, że się bałem,
Albo, że taka was obfitość,
I ty, cenzorze, co za wiersz ten
Zapewne skarzesz mnie na ciupę,
Iżem się stał świntuchów hersztem,
Całujcie mnie wszyscy w dupę !…...

Co próbujesz nam pokazać? Że umiesz kopiować tekst z internetu?
Brawo. Może wybierzesz się na informatykę? Szkoda takiego talentu....


to sie robi N I E B E Z P I E C Z N E niunial mysli ze jest dobry.....!!!!!!!!!!!


czas najwyższy go uświadomić...
edytowany przez izabelsien: 26 mar 2014
Cytat: izabelsien
Ja to bym napisała tak. Nie daje 100%gwarancji, że jest bezbłędnie, ale to co wiedziałam, starałam się poprawić.

Liebe Klothilde,
wie geht’s dir? Meine Klasse hat eine Wohltätigkeitskampagne
für die Kinder aus dem Waisenhaus organisiert. Wir sammeln Geld, um ein Kinderheim mit Computern auszustatten. Wir haben in unserer Schule eine Talent-Show organisiert. Das Geld aus dem Ticketverkauf wird für den Kauf des Computers ausgesetzt. Ich war verantwortlich für die Bedienung der Szene, und die Berechnung des Geld. Ich denke, dass ich damit sehr gut zurechtgekommen bin . Wir haben ganz viel Geld gesammelt.Das Geschäft ,wo wir Computern gekauft heben, hat die Ware abgeliefert, und instaliert. Die Kinder waren sehr glücklich, weil sie immer von einem Computerraum, wo sie Spaß hätten, geträumt haben. Pädagogen waren auch sehr zufrieden.
Deine Hans
no i wszystkoś źle napisała.. cofnij się może o pare klas niżej, bo twoja wiedza o tym języku od dna się nawet nie odbija. ja się uczę tylko dla siebie i nie skopałabym tego jak ty, a nie startuje na daf-a. hmm jak to możliwe? moim zdaniem powinnaś się wstydzić, ale mi to rybka, po prostu dziwną jest twoja osoba, a z taką to ja rozmawiała nie będę.

Liebe Klothilde,

wie geht’s dir? Bei mir ist alles in Ordnung. Ich möchte dir ein wenig über die Charity-Aktion an unserer Schule erzählen! Meine Klasse organisierte die Kinderkampagne zu Gunsten der Waisenkinder. Wir haben Geld gesammelt, um das Kinderpflegeheim mit Computern auszustatten. In unserer Schule fand eine Talentshow statt, bei der wir das Geld aus dem Ticketverkauf sammelten. Meine Aufgabe war es, die Szene zu schützen und gleichzeitig das Geld einzusammeln. Ich hoffe, dass alles gut gelaufen ist. Für mich war das eine Genugtuung dass wir eine so große Menge Geld sammeln konnten. Für das eingesammelte Geld kauften wir Computer für die Kinder. Kinder und Erzieher waren sehr glücklich, dass sie sie erhielten.

Schöne Grüße!
Dein Hans.

[/quote] no i wszystkoś źle napisała.. cofnij się może o pare klas niżej, bo twoja wiedza o tym języku od dna się nawet nie odbija. ja się uczę tylko dla siebie i nie skopałabym tego jak ty, a nie startuje na daf-a. hmm jak to możliwe? moim zdaniem powinnaś się wstydzić, ale mi to rybka, po prostu dziwną jest twoja osoba, a z taką to ja rozmawiała nie będę.

quote]
Wszystko to znaczy nic. Pokaż mi gdzie jest WSZYSTKO źle. Dziwna to jesteś być może ty. Ja chociaż pomogłam , jak była potrzeba. Czy napisałam tam, że jest to idealne i nie ma błędów? Napisałam, że mój niemiecki jest niewiadomo jak perfekt? Nie , więc się odczep, ok? Też uczę się sama dla siebie i staram się pomóc, jak ktoś o coś zapyta. Zamiast krytykować każdego, sama zacznij pomagać. Nie można było napisać tego inaczej? Np. w twoim liście jest parę błędów, ja napisałabym to tak... . Tak trudno o trochę kultury? Nie każdy jest widocznie takim ORŁREM jak ty. W każdym razie gratuluję , że tak doskonale znasz niemiecki i nie robisz NIGDY błędów. Oznacza to niestety, że nie jesteś człowiekiem, bo popełnianie błędów jest jak najbardziej ludzkie. I masz rację, skończmy tę dyskusję-też nie mam ochoty z tobą rozmawiać.
No cały twój text jest zły.. Niuniel już powiedział, mi się tego powtarzać nie chce, -mam ciekawsze zajęcie dzisiaj.

Ale jaki by nie był, czy prawie 100% dobry, czy "do dupy" jak twój, nie daje to "zacznij pomagać" w żadnym wypadku. Niuniel pomagał.

Przeraża mnie myśl, tego, że ty masz mi pokazywać jak ten język wygląda.. I to chyba najbardziej odzwierciedla mój stan.

Uczysz się, ale się do dupy uczysz i atakujesz osobę, nieprawidłową osobę, -mi się to nie podoba, mam tak prawo reagować.

Ach, jaki piękny dzisiaj dzień, niedziela! :)
Cytat: gosia465
No cały twój text jest zły.. Niuniel już powiedział, mi się tego powtarzać nie chce, -mam ciekawsze zajęcie dzisiaj.

Ale jaki by nie był, czy prawie 100% dobry, czy "do dupy" jak twój, nie daje to "zacznij pomagać" w żadnym wypadku. Niuniel pomagał.

Przeraża mnie myśl, tego, że ty masz mi pokazywać jak ten język wygląda.. I to chyba najbardziej odzwierciedla mój stan.

Uczysz się, ale się do dupy uczysz i atakujesz osobę, nieprawidłową osobę, -mi się to nie podoba, mam tak prawo reagować.

Ach, jaki piękny dzisiaj dzień, niedziela! :)

No pokaż mi gdzie jest wszystko zle! Bzdury masz czas wypisywać, ale wskazać błędy już nie.
Chce wiedzieć , gdzie jest źle! Na własnych błędach też trzeba się uczyć, więc powiedz z łaski swojej co tu jest źle.
Cytat: malgosiunia
ja to gotowy kupuję, albo w proszku, na to nie ma czasu :D

weź sobie izko pokarz niemcowi, pokarze ci to wszystko, a nie żebrzesz u mnie żebym ci pokazała/ przecież to zrobiłam już więcej nie zrobię, bo mi się nie chce. mówiłam, że nie mam na to czasu, a wszystko jest "do dupy", bo widzisz to inny jest język, a ta inność szczególnie jest widoczna, że nie przekłada się wszystko z polskości na niemcość.
edytowany przez gosia465: 06 kwi 2014
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 38
poprzednia |

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie