Opis ulubionej dyscypliny sportowej

Temat przeniesiony do archwium.
Bardzo proszę o pomoc w sprawdzeniu (starałam się napisać sama,średnio mi to wyszło ale nie chcę przepisywać z internetu).
Z góry dziękuję ;)
Meine Lieblingssport ist Schwimmen.Das Sport ist zeer populair. Schwimmen helpt om Stress.Sport ist gesund,denn man besser aussehen wollen.Schwimmen treiben weil man fit und gesund bleiben können. Populair Zwemmers sie zinn Otylia Jędrzejczak und Michael Phelps.Schwimmen ist afmattend.Es wollen ich Energie haben (daje mi energię).Treiben es besser aussehen wollen.
Chciałabym jeszcze napisać coś o terapiach,pomocy w rozwoju itp. ale niestety słówka ze słowników nie są na moim poziomie wiedzy a więc jeżeli ktoś mógłby mi napisać jakieś zdanie typu "pływanie pomaga też w rozwoju,najczęściej małyvh dzieci" to byłabym wdzięczna :)
Tu pomoże tylko gosia.
Ona uczyła się cholenderskiego.
Slowka ze slownika nie na twoim poziomie... A om, populair, zinn, helpt to z jakiego slownika sie spytam? Jidysz?
O kurde, a tu na mnie narzekano, że nie umiem za wiele języka. Widzicie? Bywają przypadki gorsze..
A tak na poważnie. Złego słownika używasz, włącz sobie http://de.pons.com/. Tyle razy już obiegło to forum, jeszcze widocznie nie do wszystkich dotarło.

Z tym holenderskim to prawda, życie jednak skierowało tam gdzie powinno. Ale gramatykę obejrzałam z 64 stron. :D
dobra,powiem szczerze,że moje pisanie skończyło się na najprostszych słówkach,zinn,helpt i wszystkie inne dziwne wzięły się z transalatora.Ostatnie zdania pisane na odwal,miałam zagadnienia i dałam jakiś początek z czystego lenistwa.
Mam nauczę,widzę już,że nie poprawicie mi całego tekstu ;/
Zaraz wezmę się do napisania tym razem na serio przeze mnie bo głupio mi,że ktoś pomyślał,że na serio taką pracę oddałabym dla nauczyciela.
właśnie zorientowałam się,że nie przestawiłam słownika z duńskiego na niemiecki i stąd te zinn,helpt i inne ;p
Temat przeniesiony do archwium.