Schreckliche Geschichte

Temat przeniesiony do archwium.
Hej,

piszę zadanie z niemieckiego. Temat: straszna historia. Czy ktoś byłby w stanie rzucić okiem i wprowadzić stosowane poprawki?
Z góry dziękuję!

W zeszłym roku postanowiłam pojechać z moją siostrą nad morze na wakacje. W ciągu dnia leżałyśmy na plaży a wieczorami wychodziłyśmy na impreze.
Pewnego wieczoru postanowiłyśmy iść na plaże. Mimo późnej godziny, zeszłyśmy na brzeg. Na plaży nie było wiele ludzi, było raczej spokojnie.
Był ciepły wieczór, morze było spokojne a woda dość ciepła. Bez namysłu wskoczyłam do wody mimo, że nic nie widziałam. Nagle poczułam, że coś łapie mnie za nogę i ciągnie z dala od brzegu.
Zaczęłam krzyczeć a wtedy podbiegła moja siostra i pomogła mi się wydostać. Nie wiem co to było, ale już nigdy nie będę kąpać się w morzu po zmroku.

Letztes Jahr meine Schwerster und mich bestimmten an der See fahren weil Ich den Urlaub hatte. Tagsuber legen wir am Strand und abends gingen wir zu Party.
Eines Abend bestimmten wir am Strand gingen. Aber es war spat, wir gingen herunter zu Seeufer.
Die Strand war ruhig und wir sahen nicht vielen Leuten.
Es war warm Abend, der See war ruhing und der Wasser war nett. Bedenkenlos bestimmte ich ins Wasser springen trotzdem sah ich nicht den Boden gut.
Plotzlich fühlte ich dass etwas mich seewärts zog.
Ich began schreien and meine Schwester lief zu mir and half mir auf def See brach.
Ich weiss nicht was es war aber Ich mochte nicht in der See nach die Dämmerstunde nimmermehr schwimmen.
Jak się nazywa twoja siostra, że umie biegać po wodzie?
Jezusina?
Strasznie napisana historia.

« 

Życie, praca, nauka

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia