Obywatelstwo

Temat przeniesiony do archwium.
Pomocy!
Jadę do liceum do Niemiec, znam jezyk I kulture I historie I bede mieszkala w Niemczech 3 lata. Czy po tym czasie jest szansa na uzyskanie obywatelstwa? Przyszłość planuje w Niemczech I jestem o wiele bardziej z tym krajem związana niż z Polska. Czy mam szanse dostac obywatelstwo?
Co to te "I" u ciebie?
Umisz coś napisać po mniemniecku?
labiedz Mam amerykanska klawiature przez co autokorektor mi zamienia i na I mój niemiecki jest na poziomie B2
Masz kalawiaturę z Hameryki?
O, kurczębladę! Obama maczał w tym paluchy.
To musi być straszne!

A, umisz cuś napisać po mniemniecku?
Skoro mam certyfikat z B2 to tak chodzi mi tylko czy mam możliwość dostania obywatelstwa w moim wypadku
znaczy: nic nie umisz!
Proszę wybaczyc ale czekam na odpowiedz osoby powaznej.
Łaskawie wybaczam i życzę ci pozytywnych efektów w czekaniu.
W międzyczasie opanuj niemiecki na komunikatywnie. Czasu ci starczy nawet z hamerykanskom klawiaturom i włączonym autokorektorem.
Alez proszę mi wierzyc znam niemiecki wystarczajaco dobrze
wierzę, wierzę... to widać od razu.
Uwagi I komentarze proszę zachować dla siebie gdyz z Pana komentarzy pod innymi postami wynika, że ma Pan problemy z niemieckim I z kultura wiec mam prosbe o nie komentowanie moich postow
Prośba zostaje niniejszym załatwiona odmownie!
Hamstwu należy się przeciwstawiać siłom i godnościom osobistom.
możesz mieć obywatelstwo, poślubisz turka i uzyskasz niemieckie obywatelstwo
no ewentualnie innych nowych "niemców"
Niestety zeby dostac obywatelstwo musisz tu byc 5 lat no i spelniac jeszcze kilka innych warunkow.
a ciebie co niestety napadlo?
Lebiedz zarejestrowałam się dla Ciebie specjalnie na tym forum ;) Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to lepiej nie odzywaj się wcale . Zbanowali Twoje poprzednie konto i się na nowo zarejestrowałeś ?
Boisz się że ktos przyjedzie do De i zabierzę Ci pracę? ;) Czyżbyś był sflustrowanym 50 letnim facetem bez rodziny siedzącym wieczorami samotnie i nudzącym się ?

By starać się o obywatelstwo musisz być conajmniej 8 lat w de i w tym czasie nie korzystać z pomocy państwa, zdać b1 , test wiedzy o Niemczech . To takie które jako pierwsze wpadają mi do głowy. Olej Lebiedz'a .
Była taka bajka Krasickiego o mądrym i głupim ....
Cytat: Onaa1992
Lebiedz zarejestrowałam się dla Ciebie specjalnie na tym forum ;) Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to lepiej nie odzywaj się wcale . Zbanowali Twoje poprzednie konto i się na nowo zarejestrowałeś ?
Boisz się że ktos przyjedzie do De i zabierzę Ci pracę? ;) Czyżbyś był sflustrowanym 50 letnim facetem bez rodziny siedzącym wieczorami samotnie i nudzącym się ?

By starać się o obywatelstwo musisz być conajmniej 8 lat w de i w tym czasie nie korzystać z pomocy państwa, zdać b1 , test wiedzy o Niemczech . To takie które jako pierwsze wpadają mi do głowy. Olej Lebiedz'a .
Była taka bajka Krasickiego o mądrym i głupim ....
Ale, jajca!
Gosia, twoje konto też zbanowali, obudziłaś się po kwartale i zarejestrowałaś się specjalnie dla mnie?
Czyżby ci ogórek zwiądł?
Uwielbiam to!
Pisz tylko o mnie!
Maczam się w tym i nurzam z rozkoszą!

Kto następny do rejestracji?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie