Muszę napisać ceny 5 produktów, możecie sprawdzić czy dobrze ?
1.Eine Sztück Schoko kostet 6,99 (euro)
2.Schokolade kostet o,50 (euro)
3.Eine kilo Orangen kostet 1,49 (euro)
4.Zehn Stück Eier kostet 1,29 (euro)
5.Butter kostet 0,99 (euro)
Proszę pomózcie mi to napisać poprawnie bo wydaje mi się, że chyba źle to napisałam :)