opis historyjki duzy problem

Temat przeniesiony do archwium.
hej muszę opowiadać pewną historyjkę i mam duży problem bo nie umiem tworzyć poprawnie zdań po niemiecku. napiszę ją po polsku i prosiłbym o przetłumaczenie. wiem jak to wygląda każdy sobie pomyśli "jakiś leń, jakby nie mógł trochę pomyśleć" ale ja naprawdę nie rozumiem za bardzo niemieckiego także z góry bardzo dziękuje jeśli mi ktoś pomoże. oto historyjka:

Na pierwszym zdjęciu dziewczyna siedzi przy biurku na krześle i wypisuje zaproszenia. Następnie spotyka się z przyjaciółmi i wręcza im zaproszenia. Później odkurza dywan w pokoju. Kot siedzi na fotelu. Kwiatek jest na stoliku za nią w rogu. Za dziewczyną jest kanapa. Następnie ona robi zakupy w sklepie. Idzie z pełnym wózkiem. Za nią znajduje się regał z różnymi zakupami. Następnie dziewczyna dekoruje w kuchni tort. Stoi przed nim i czymś polewa. Na następnym obrazku wiesza balony w pokoju. Na ścianie wisi obrazek. Następnie ona nakrywa stół. Kładzie jedzenie. Na stole znajdują się już talerze i sztućce. Na koniec dziewczyna otwiera drzwi i wita serdecznie gości.

historyjka jest bardzo prymitywna,proszę o pomoc jesteście moim jedynym ratunkiem.

« 

Nauka języka