mały liścik zerknijcie:)

Temat przeniesiony do archwium.
Witam! Bardzo was proszę o przetłumaczenie na niemiecki następującego tekstu:
Mam wiele zainteresowań. Regularnie chodzę na siłownię, biegam i jeżdżę na rowerze. Z przyjacółmi co weekend chodzimy na basen, a potem idziemy na lodowisko to sprawia nam wielką frajdę. Moim wielkim hobby jest zbieranie butów. Musiałam kupić sobie dużą szafę, by je wszystkie pomieścić. Nie jest to czasochłonne hobby,kupuję średnio jedną parę w miesiącu.Potrzebuję na ten wydatekokoło 100zl. Naliczyłam 80 par butów, które mam. Okazjonalnie dostaje w prezencie buty od rodziny i przyjaciół. Najbardziej podobają mi się,czerwone kozaczki, które kupiła mi siostra w Holandii.Pewnie uważasz,że mam dość nietypowe hobby? W moim mieście młodzi ludzie najchętniej zbierają: znaczki pocztowe, książki, plakaty. Proszę was bardzo potraktujcie moją prośbę na serio, Bóg wam wynagrodzi pomoc bliźniemu.:
na pewno są tu jakieś małe błedy, ale starałam się:)

Ich interessiere mich für viele Sache.Regelmäßig gehe ich zum Fitness, ich laufe und fahre Rad.Im jede Wochenende gehe ich mit meine Freunden zum Schwimmbad und dann gehen wir zum Eisbahn- das machen uns viel Spaß. Meine große Hobby ist Schuhe sammeln. Ich müsste mir sehr groß Schrank kaufen, dass sie alle fassen. Diese Hobby nimmt nicht so viel Zeit ein, ich kaufe mindestens ein Paar Schuhe pro Monat. Ich brauche für diesmr Aufwand z.a. 100zloty. Ich habe 80 paar Schuhe gezählt,welche ich habe.Manchmal bekomme ich wie Geschenk Schuhe von meine Familie und Freunden. Am meist gefällt mir rote Schuhe( nie wiem jak sa "kozaki" po niemiecku), welche mir meine Schwester im Niederland gekauft hat. Du meinst bestimmt, dass ich nicht typisch Hobby habe. In meine Stadt junge Leute sammeln z. B. die Briefmarke, Bücher, Plakate. Ich bitte euch sehr- nimmt meine Bitten ernst. Der Gott wird die Helfe Bruder kompensieren.
jesteś kochana bardzo ci dziękuję i życzę dużo zdrówka!!!!:)

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie