przetllumaczcie potzrebuje to na dzis blagam was..

Temat przeniesiony do archwium.
Kochana Beato. Bardzo dziekuje za twoj list. U mnie wszystko dobrze tylko mam ostatnio duzo nauki. W wolnym czasie przeczytalam kasiazke pt. Ania z Zielonego Wzgorza. Chcialabym zachecic cie do przeczytania tej ksiazki. Jest ona bardzo ciekawa. Mowi ona o dziewczynce ktora jest sierota. Potem trafia do rodzinny zastepczej gdzie dorasta i sie wychowuje. Ksiazka jest interesujaca polecila mi ja moja kolezanka. Gdy ja czytalam wyobrazalam sobie ze jestem ta dziewczynka. Poznalam problemy Ani i jej zycie codzienne. Mysle ze dasz sie namowic na ta ksiazke. Czekam na twoj list. Pozdrawiam.
juz Ci pomagam na tyle ile moge. pisac w imperfekcie czy perfekcie? imperfekt tyo kannte rannte itd a perfekt to gegessen gefahren i inne z ""ge"
w perfekcie bo ja juz ja przeczytalam tzw ta ksiazke
Kochana Beato. Bardzo dziekuje za twoj list. U mnie wszystko dobrze tylko mam ostatnio duzo nauki. W wolnym czasie przeczytalam kasiazke pt. Ania z Zielonego Wzgorza. Chcialabym zachecic cie do przeczytania tej ksiazki. Jest ona bardzo ciekawa. Mowi ona o dziewczynce ktora jest sierota. Potem trafia do rodzinny zastepczej gdzie dorasta i sie wychowuje. Ksiazka jest interesujaca polecila mi ja moja kolezanka. Gdy ja czytalam wyobrazalam sobie ze jestem ta dziewczynka. Poznalam problemy Ani i jej zycie codzienne. Mysle ze dasz sie namowic na ta ksiazke. Czekam na twoj list. Pozdrawiam.

Liber Beata

Viele danke zu deinem Brief. Jetzt habe ich viele lernen aber außerdem alles gute.Im Freizeit las ich das Buch unter dem Titel : Anna mit Grüne Hügel. Ich möchte ermuntern zu dieser Buch gelesen.Es ist sehr interessieren. Es hört um Madel welchen die Weise ist.
ale imperfekt to tez przeszły czas;)))
pisze dalej:) jak beda błedy to sory;/
pomoz prosze cie :( mam ja zachecic do przeczytania tej ksiazki wydaje mi sie ze perfekt
ja tam nie wiem mam napisac list do kolezanki z niemiec a to sprawia mi trudnosc dobrze pisz dalej
Mowi ona o dziewczynce ktora jest sierota. Potem trafia do rodzinny zastepczej gdzie dorasta i sie wychowuje. Ksiazka jest interesujaca polecila mi ja moja kolezanka. Gdy ja czytalam wyobrazalam sobie ze jestem ta dziewczynka. Poznalam problemy Ani i jej zycie codzienne. Mysle ze dasz sie namowic na ta ksiazke. Czekam na twoj list. Pozdrawiam.

to ostatnie zdanie zmien na :
Das Buch sagt um der Madel welche der Waise ist. Dann sie trifft bis Ersatzhaus und dort sie erreichen und erzogen werden. Das Buch ist interessiert und empfehlen mir ihr meine Kollegin. Wenn las das Buch ich vorstellen sich, dass dieser kleiner Mädchen bin.
i to jest juz wszystko? i czy to jest to mniej wiecej jak z polskim ci napisalam ?
jak juz to:
Vielen Dank fuer deinen Brief. Mir geht's echt gut aber jetzt muss ich viel lernen. In der Freizeit habe ich ein Buch unter dem Ttitel: xxx gelesen. Ich ermutere Dich, dieses Buch zu lesen. Es ist sehr interessant. Dieses Buch erzaehlt von einem Maedschen, das eine Waise ist.

nie pisz tamtego bo nie dosc ze rzeczowniki sa zmyslone z marsa to jeszcze pelno bykow:D pozdrawiam
sei bitte vernünftig! ;-) das alles war ohne eigenen Beitrag, also kann... darf nicht weiter korrigiert werden! ;)
na jo to fest to mi pomoz plissss
pomozesz mi prosze...... plisssssss
kto ma Ci pomoc?
Bartosz....... pomoz mi prosze bo juz nie wiem co mam pisac plisss pomoz mi
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Brak wkładu własnego

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia