PROSZĘ O POMOC ! TEMAT: PRACA !

Temat przeniesiony do archwium.
Proszę o pomoc w sprawie przetłumaczenia tekstu do kolegi w Niemczech. Z góry dziękuje



A więc:

Witam .Jak leci ?

Pisze do ciebie ponieważ skończyłem szkole w tym roku i chciałbym wyjechać do pracy w Niemczech.

Chciałbym się dowiedzieć czy nie potrzebujesz pomocnika w swojej firmie lub czy ktoś z twoich znajomych nie potzebuje osób do pracy . Z góry dziękuje i pozdrawiam
Może zaproponujesz coś od siebie? A, więc...
edytowany przez irkamozna: 01 maj 2012
Servus, wie fliegt man.

Ich schreibe an dich, weil...usw.
edytowany przez [konto usunięte]: 01 maj 2012
Cytat: pjoter
Servus, wie fliegt man.

:)
Hallo

Wie geht's ?

Ich schreibe an dich ,weil im dieses Jahr ich enden Schule und ich suche arbeit in Deutschland.Also Ich habe eine Frage an dich.Was brauchst du arbeiter in deine Firma?Und vielleicht deine Freunde braucht arbieter?

Danke schon und Grusse

Arek



PS SPRAWDZCIE CZY DOBRZE I CZY SA JAKIES BŁEDY .DZIEKI
Cytat: BLNCTY
Hallo

Wie geht's ?

Ich schreibe an dich ,weil im dieses Jahr ich enden Schule und ich suche arbeit in Deutschland.Also Ich habe eine Frage an dich.Was brauchst du arbeiter in deine Firma?Und vielleicht deine Freunde braucht arbieter?

Danke schon und Grusse


Arek

Pogrubiłem wszystkie błędy.
Może ktoś 'normalny' to sprawdzić . Bo widzę że pan 't...' nie ogarnia tematu .
On i to bardzo dobrze ogarnia, ale wydaje mi sie, ze popadl juz w zakmine z powodu jakosci tej pracy...
Cytat: irkamozna
On i to bardzo dobrze ogarnia, ale wydaje mi sie, ze popadl juz w zakmine z powodu jakosci tej pracy...
wlasnie widze jak ogarnia!nie pisze nic konkretnego tylko same bzdury.widze ze na tym forum siedza same balwany i spamuja .
Hallo! Wie geht es Dir?
Ich schreibe Dir, weil ich dieses Jahr meine Schule beendet habe und ich möchte gern nach Deutschland kommen, um dort zu arbeiten.
Ich möchte gern wissen, ob Du vielleicht einen Helfer in deiner Firma brauchen würdest? Vielleicht jemand von deinen Bekannten braucht Leute zum Arbeiten?

Ich bedanke mich im Voraus und grüße.
Cytat: Diego44
Hallo! Wie geht es Dir?
Ich schreibe Dir, weil ich dieses Jahr meine Schule beendet habe und ich möchte gern nach Deutschland kommen, um dort zu arbeiten.
Ich möchte gern wissen, ob Du vielleicht einen Helfer in deiner Firma brauchen würdest? Vielleicht jemand von deinen Bekannten braucht Leute zum Arbeiten?

Ich bedanke mich im Voraus und grüße.

Dzięki Diego !
Cytat: BLNCTY
wlasnie widze jak ogarnia!nie pisze nic konkretnego tylko same bzdury.widze ze na tym forum siedza same balwany i spamuja .
Sam jesteś bałwan i to patentowany, bo dziękujesz Diego44 i jeszcze rozdziawiasz bałwańską jadaczkie. Jak nic nie kapito, to nie skacz tak wysoko.
edytowany przez irkamozna: 02 maj 2012
irciu zostaw chlopaka wspokoju napisalam mu porzadny liscik i juz
I, czego się przez to chłopak nauczył? Tylko pyskowania i ujadania na międzynarododwym forum językowym. Nic więcej, kartonie! Uważaj, żeby jeszcze ciebie przy okazji nie zwymyślał, bo ma totalny Hirnstillstand.
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie