Bardzo proszę o pomoc w przetłumaczeniu tekstu.

Temat przeniesiony do archwium.
Wolny czas to dla mnie ulubiona chwila dna.W trakcie roku szkolnego nie mam zbyt wiele okazji na rozwijanie swoich zainteresowań, więc gdy znajdę czas staram się wykorzystać go najlepiej jak potrafię. Mimo, to czasami udaje mi się połączyć przyjemne z pożytecznym przez uczęszczanie na niektóre lekcje związane z językami, matematyką, geografią i ekonomią. Mam wiele różnych zainteresowań, więc prawie nigdy się nie nudzę. Większość wolnego czasu spędzam na przeglądaniu stron gdzie czytam wiadomości ze świata, oglądam vlogi na różne ciekawe tematy, udzielam się na forach tematycznych.Lubię również czytać różne blogi i felietony.Potrafię docenić dobry reportaż. Dzień bez muzyki jest dla mnie dniem stracinym.Nie mam jednego określonego gatunku, najczęściej słucham muzyki symfonicznej i filmowej.Jestem miłośnikiem dobrego kina, w szczególność filmów Davida Finchera i Quentino Tarantino.Lubię oglądać film wszelkiego gatunku, szukać informacji na ich temat, czytać recenzje, dokonywać analizy i rozważać co reżyser miał na myśli .Staram się poszerzać znajomość kinematografii i poznawać język filmu.Czasami potrafię nie spać w nocy żeby obejrzeć jakiś film. Poza spędzaniem wolnego czasu w domu lubię chodzić do kina.Gdy mam okazje jeżdżę na festiwale filmowe, które odbywają się co roku we Wrocławiu i mam okazje poznać wiele ciekawych ludzi.Gdy jest dobra pogoda lubię wychodzić na miasto i odwiedzać różne ciekawe miejsca. Lubię również oglądać filmy dokumentalne na ciekawe tematy dotyczące historii, astronomii, ponieważ nie lubię samych suchych faktów. W wolnych chwilach lubię uczyć się języków obcych.Lubię czytać książki, zwłaszcza kryminalne i anglojęzyczne, które pomagają mi utrwalać język angielski.Staram się być na bieżąco z nowinkami technologicznymi.Interesuję się informatyką i grafiką, gdy mam więcej wolnego czasu uczę się języków programowania i robię strony internetowe, chciałabym wiązać z tym swoją przyszłość .Lubię także spędzać wolny czas grając w gry komputerowe.Ostatnio moim ulubionym zajęciem jest fotografia.
Cytat: darfill
Wolny czas to dla mnie ulubiona chwila dna.

O jakie "dno" ci chodzi?

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie