Pomoc w tłumaczeniu...

Temat przeniesiony do archwium.
Dobry wieczór.

Czy moglibyście Państwo pomóc mi zrozumieć poniższe zdania:

Bitte beachten Sie auch meine anderen Angebote, da ich bis 2 kg alles zu einem Versandpreis versenden kann. Wenn Sie mehrere Pflanzen erweben, warten Sie bitte vor Ihrer Zahlung meine Rechnung ab.

Pozdrawiam.
dokup jeszcze coś, bo wysyła wszystko w paczce do 2 kg
Dziękuję, rivivo.
A drugie zdanie czego dotyczy?
Proszę mieć również na względzie moje pozostałe oferty, ponieważ do 2kg mogę wysłać wszystko po jednej cenie. Jeśli nabędą Państwo więcej roślin, proszę wstrzymać się z płatnością i poczekać na rachunek.
Northshore, wielkie dzięki. Jestem bardzo wdzięczny.
Pozdrawiam.
Witam.
Proszę o pomoc w przetłumaczeniu tych zdań na niemiecki.

W Niemczech chciałabym odwiedzić Berlin. Berlin jest warty zwiedzenia ze względu na wiele fantastycznych zabytków oraz ze względu na świetny Aqua Park. Berlińskie zabytki są bardzo piękne np. Brama Brandenburska, Mur Berliński, pałac Charlottenburg . Najsłynniejszą atrakcją jest Wyspa Muzeów, która znajduje się w centralnej części miasta. W Berlinie znajduje się jeden z najpiękniejszych parków - Tiergarten - Viktoria Park, w którym znajduje się wodospad oraz ptaszarnie z różnymi gatunkami ptaków. Wielu moich znajomych poleca odwiedzenie tego miasta.
https://de.wikipedia.org/wiki/Internationale_Gr%C3%BCne_Woche_Berlin
https://www2.madametussauds.com/berlin/de/
https://de.wikipedia.org/wiki/Naturkundemuseum
https://pl.wikipedia.org/wiki/Luftwaffenmuseum_der_Bundeswehr
https://pl.wikipedia.org/wiki/Hertha_BSC
edytowany przez Filipek19: 06 mar 2016
https://de.wikipedia.org/wiki/Deutscher_Bundestag
https://de.wikipedia.org/wiki/Berliner_Dom
mur berlinski jest przepiekny
heniekh tu luska
ale tu sie cicho zrobilo jak na my polacy
Cytat: heniekh
mur berlinski jest przepiekny
tego muru to pozostałość. taka cząsteczka, na pamiątkę. nie pamiętam jak się nazywało, ale jest też miejsce gdzie fajnie pokazują jak ten mur wyglądał.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Checkpoint_Charlie , też warty zobaczenia
Witam! Mam ogromną prośbę . Muszę opisać obrazek na którym jest: kobieta siedząca nad morzem na wózku inwalidzkim. jest szczęsliwa. ma ciemne włosy związane w kucyk i zieloną bluze(bluzkę). i to jest pierwsza część. druga natomiast to odpowiedz na trzy pytania: 1. Was glauben Sie, warum freut sich die Frau? 2. Mit welchen Problemen sind Behinderte in ihrem Alltag konfrontiert? 3. Wie haben Sie oder wie haben Ihre Bekannten einem Menschen mit Behinderung geholfen? Berichten Sie darÜber. Bardzo dziękuje :) jestem w klasie maturalnej :)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Nauka języka