prosze o pomoc

Temat przeniesiony do archwium.
Prosze o szybka pomoc w przetlumaczeniu :(
Bardzo malo ogladam telewizji,dlatego ze nie mam czasu. Nie ogladalam seriali gdyz zabieraja one duzo czasu. Jedynie ogladam wiadomosci oraz teleturnieje, lubie byc na bieząco oraz lubie odpowiadac na pytania teleturniejowe.
no to napisz, a my ci pomożemy w korekcie błędów!!
ostatnio jak cos napisalam to nikt mi nie pomogl w sprawdzeniu a z tego co widzialam to bylo wiele odp na posty gdzie proszono o napisanie..wiec ogolnie fajnie :/
ja ci pomogę......no a sorry, żeby tu 24 h na dobę siedziały osoby chętne do pomocy......wy myślicie, że nam ktoś za to płaci, czy co???
jak chcesz ja ci zapłace
tylko mi pomóz niestety jestem ciemna z niemca i nic nie napisze sama szukam pomocy?//////alewidze ze tu nie mam szans
ja nie chcę pieniędzy... tylko to nie o to chodzi, żebyśmy wam odwalali zadania domowe, rozumiesz? napisz z milionem błędów, tak jak umiesz, a ja ci sprawdzę...
ale ja nie potrafie dwa lata pisała mi nauczycielka niemieckiego znajoma a teraz zostawiła mnie na lodzie i co ja mam napisac jak niepotrafie sklecic zdania a mam mature w tym roku chce jakos zdac z tego niemieckiego a pani od niemiekiego ocenia tylko prace w domu i dlatego zawsze miałam 4 . a teraz nie wiem co zrobie nie stac mnie na korepetycje a nikt nie chce pisac samych prac od czasu do czasu mało opłacalne i co radzisz ??????????
A Ty myslisz ze kazdy lubi ten jezyk...niestety jst on wymagany w szkolach wiec wybacz ..niektorzy ucza sie z tego z czego zdaja mature i nie maja czasu na nic innego wiec przetlumaczenie 3 zdan dla Ciebie to chyba nic takiego
Boże, czy ja dobrze rozumiem?????? chcesz zdawać maturę z niemieckiego i nic nie umiesz powiedzieć??? słuchaj, ja naprawdę chcę dla ciebie dobrze - jak ty to sobie wyobrażasz??? wykujesz wszystkie możliwe tematy na pamięć?????
Dobre pytanie, jak ty chcesz zdać maturę?
nie chodzi mi tylko o przedmiot nie o mature to dwie inne sprawy nie zdaje z tego zreszta nie wazne nie mam ochoty słuchac morałów ale dzieki pa jak sie czegos naucae to ci napisze i i sprawdzisz ale troszke czasu musi minac nie lubie tego jezyka a przedewszystkim trudno sie go uczy moze dasz jakies wskazówki to sie bende uczyc go i mnoze lepiej bendzie mi on wchodził
ty się może lepiej polskiego najpierw naucz.........
Temat przeniesiony do archwium.