Potrzebna Mi pomoc!!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Muszę na jutro <04.01.13> napisać list do swojej przyjaciółki o tym jak spędza się święta w moim domu. Prosiłabym o to, żeby list był sformułowany w proste zdania i jeżeli można, chciałabym żebyś przetłumaczył/a go na j. polski :)
BAAARDZO DZIĘKUJE!
Jak już MUSISZ to pisz! Wird's bald?
Cytat: cristalroose
Muszę na jutro <04.01.13> napisać list do swojej przyjaciółki o tym jak spędza się święta w moim domu. Prosiłabym o to, żeby list był sformułowany w proste zdania i jeżeli można, chciałabym żebyś przetłumaczył/a go na j. polski :)
BAAARDZO DZIĘKUJE!

kochanie ze wymagasz tlumaczenia rozumiem ale zeby textu po polsku nie napisac to juz przesada
irciu a gdzie sie podzial tamod
Przepraszam, może i masz racje Diego44
jeżeli chcesz mi pomóc, oczywiście umieszcze tu tekst w jezyku polskim ;)

Witaj Julia!

Święta Bożego Narodzenia spędziłam razem z rodzicami i rodzeństem. Rano ubieraliśmy choinkę i stroiliśmy stół wigilijny. Wigilijny wieczór zaczął
się o godzinie 19, gdy wszyscy razem podzieliliśmy się opłatkiem życząc sobie dobrobytu i szczęśliwego nowego roku. Nie długo potem zaczęliśmy jeść potrawy.
Na stole były pierogi, barszcz, karp i różne inne ryby. Za jakiś czas postanowiliśmy wspólnie otworzyć prezenty. Do 23 kolędowaliśmy a o 24 wybraliśmy się wspólnie na pasterkę.
Moja Wigilia nie jest inna niż wszystkie
A jak wygląda Twoja Wigilia?
Pozdrawiam. Anna.

Z Góry Dziękuje ;-)
Weihnachten habe ich mit meinen Eltern und Geschwistern verbracht.
Am Morgen haben wir den Weihnachtsbaum und den Tisch geschmückt. Der Heiligabend begann um 19 Uhr. Wir haben den Oblaten geteilt und uns Frohe Weihnachten und ein glückliches Neues Jahr gewünscht.
Danach haben wir angefangen zu essen. Auf dem Tisch gab es Piroggen, Borschtsch, Karpfen und noch andere Fischarten.
Nach einiger Zeit haben wir uns entschlossen gemeinsam die Geschenke zu öffnen.
Bis 23 Uhr haben wir Weihnachtslieder gesungen und danach sind wir zusammen in die Kirche zur Mitternachtsmesse gegangen.
Mein Heiligabend ist nicht anders als aller anderen Heiligabende.
Und wie sieht es dein Heiligabend aus?
Gruß Anna
naaaa?
habt ihr den Oblaten schon geteilt?
Helft den Armen vögeln!
Sorry...
Helft den armen Vögeln!
ten kretyn skasowal moje wpisy
Cytat: Diego44
ten kretyn skasowal moje wpisy
a, co ty tam mądrego wpisałaś, że tak się rzucasz?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie