PILNE! Proszę o sprawdzenie mojego listu!

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszystkich serdecznie!
Potrzebuję pilnego sprawdzenia mojego listu pod kazdym względem.

Ich schreibe an dich weil gestern bin ich in die neue Wohnung umzogen und ich muss dir mit dem prahlen. Ich entschuldige mich, dass er so lange nicht schrieb.
Die Wohnung ist erheblich größer und weitaus schöner od unseres alt. Es ist sehr hell. Zusätzlich haben wir die neuen Möbel.
Am wichtigsten sein das ist, dass er seinen eigenen Frieden endlich hat und ich muss es nicht mit meiner Schwester teilen. Ich habe den neuen Computer noch dazu bekommen. Den Frieden habe ich angestrichen ganz auf rot. Meine Lieblingsfarben.
Ich habe mir, dass er dir vielleicht gut geraten wird gedacht finden frei Augenblicke an anbrechenden Winterferien und du wirst mich besuchen. Bei Gelegenheit wirst du unsere neue Wohnung sehen!
Wie wirst du eine Muße haben das geh auf meinen Facebooka hinauf. Ich habe die Fotos meines Zimmers und Dampf dort von einer Wohnung hineingeworfen.

Z góry dziękuję!
dawaj polski tekst
Proszę. Jak jest aż tak źle to proszę napisz to tak jak powinien wyglądać porządny list.

Piszę do Ciebie ponieważ wczoraj przeprowadziłem się do nowego mieszkania i muszę Ci się tym pochwalić. Przepraszam, że tak długo nie pisałem, ale od czasu kiedy zmieniłem szkołę nie mam za dużo czasu.
Mieszkanie jest znacznie większe i o wiele ładniejsze od naszego starego. Jest bardzo jasne, przez dużą ilość okien. Dodatkowo mamy nowe meble. Są bardzo ładne.
Najważniejsze jest to, że w końcu mam swój własny pokój i nie muszę go dzielić z moją siostrą. Dostałem jeszcze do tego nowy komputer. Pokój mam pomalowany cały na czerwono-biało. Moje ulubione kolory.
Pomyślałem sobie, że może uda Ci się znaleźć wolną chwile w nadchodzące ferie zimowe i odwiedzisz mnie. Przy okazji zobaczysz nasze nowe mieszkanie!
Jak będziesz miała wolną chwilę to wejdź na mojego Facebooka. Wrzuciłam tam zdjęcia mojego pokoju i parę z mieszkania. No i zawsze możesz tam do mnie napisać!
Cytat: ghoster619
Potrzebuję pilnego sprawdzenia mojego listu pod kazdym względem.

Listów napisanych przez kogoś (coś) innego nie sprawdzam.
Jasne, że większosc tego listu jest przetłumaczona tłumaczem, bo sam nie jestem w stanie takowego napisać. Dlatego kieruje się tutaj żeby ktoś mi w tym pomógł.
nikt googla nie poprawia
Googol robi to lepiej. Próbowałam.
Cytat: irkamozna
Googol robi to lepiej. Próbowałam.

to młody nawet tego nie potrafi?
A, skąd ma potrafić, jak mu mamunia całe życie wszystko za niego robiła?
Ale, jedno ma dobre, co mi się podoba lepiej niż "góra pizzy" = Berg Pizza.
To jest Dampf.
Ich habe die Fotos meines Zimmers und Dampf dort von einer Wohnung hineingeworfen. Genialne!
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia