Proszę o pomoc. Zdanie.

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 50
poprzednia |
Proszę o pomoc.

Mam takie dwa zdania, a raczej jedno, w dwóch wersjach. Moje, sam stworzyłem i napisałem.

1.Gegen Abneigung solltest du dir Wissen einprägen und in der Zukunft von der Flut des Wissens klug, und dir bewusst werden, dass Wissen sehr nützlich ist.

2.Gegen Abneigung sollst du dir Wissen einzuprägen haben und in der Zukunft von der Flut des Wissens klug werden und sollst innewerden, dass das, das Wissen, sehr nützlich ist.

Jedno pytanie, czy poprawnie? Drugie logiczne? Trzecie, które lepsze i dlaczego, jeśli tak jest. A na koniec, potrzebuję tej składni, poprawnie napisanej. Dziękuję za pomoc.
ni czorta poprawnie ani jedno. Sieczka. Nawet nie wiadomo po polskiemu, o co tu mogłoby biegać.
Napisz narpiew to po polsku .....
Cytat: lukaslubartow
Napisz narpiew to po polsku .....
stary znajomy debil sie meldóje. Narpiew. A, punie pszetumaszcz.
Wbrew niechęci powinieneś wiedzę zapamiętać (którą muszę wiedzieć, np. z j. niem.) i w przyszłości od przypływu wiedzy (tej co muszę wiedzieć) mądry stać się i będziesz wiedział/spostrzeżesz, że wiedza bardzo użyteczną jest (bo chcę pojechać za granicę).

O to mi chodziło.

Różni się tylko czasowo.
Niuniel nie pomagaj skoro nie umiesz.
A jesli umiesz, to pomóż.
Gegen Lustlosigkeit sollst du dir Wissen erwerben , und in der Zukunft von dieser Wissenflut sollst du klug werden und wirdst du wahrnehmen dass das Wissen sehr nutztlicht ist .
no genialnie ;p
konopek, a całuj ty mnie w czubek... lustlos und nutztlicht!
a tam, mi sie nawet podoba to lust..
und du wirdst ***
ich wirdste au
au ja nie
Czaję. Dziękuję.
achaaaa.. wbrew, to jest gegen? Dobre!
A, gdzie został "brew"?
o patrz, to tutaj nie zrozumiałem zdania. przez to gegen, bo ja to na podstawie innego skombinowałem sobie.. ;p to, wobec, pewnie znaczy. nie wiem, odechciało mi się już dzisiaj niemieckiego.
A jak to "entgegen" wstawie i reszta zostanie, to wydaje się to logiczne. A poprawne będzie w taki układzie?
jakie entgegen?
Jaja sobie robisz?
trotz
Rozz.
Trotz aller Abneigung
Cytat: niuniel
Rozz.
Trotz aller Abneigung sollst du dir Wissen erwerben, und in der Zukunft von dieser Wissenflut sollst du klug werden und du wirst wahrnehmen, dass das Wissen sehr nützlich ist.
wissensflutkaschanka
von dieser Wissensflut
Dobranoc.
Niuniel zbieram własnie twoje wypowiedzi i pisze do admina tej strony zeby wywalił takich uzytkowników jak Ty co nie potrafią pomagac innym i zakłucają ład i kulturę na forum. Proszę takze innych uzytkowników do wspierania tej inicjatywy. To mogło by byc super forum jesli kazdy na wzajem wymieniał by sie swoimi uwagami a przez takich uzytkowników nikt nie chce wrzucac kolejnych postów bo jest taki Pan co wszystko komentuje tylko zadnych z tego kozysci dla innych.
noo, to masz nareszcie zajęcie na dłógie zimowe wieczory z kożyściom
Mam czas. Niedopuszczalne jest takie zachowanie. Raz zaangazowałem sie w kłotnie z toba i to był ostatni raz . Ktos chce sie cos dowiedziec a Ty wszystko psujesz . Bede dodawał posty tak czesto jak sie da zeby tacy jak Ty nie mieli nadzieji na istnienie wsród normalnych uzytkowników którzy chcą sie czegos dowiedziec a nie komus tylko zrobic przykrosc .;
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 50
poprzednia |

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Do autora strony - uwagi, propozycje