Proszę o wyjaśnienie problemu z gramatyki

Temat przeniesiony do archwium.
Witam .Proszę o pomoc .Te dwa zdania juz sobie przetłumaczyłem na polski ale mam problem bo nie wiem dwóch rzeczy .
Pytania:
1. zum guten Ton, eines jeden halbwegs gut gebildeten Menschen.
To należy do dobrego tonu każdego przeciętnie dobrze wykształconego człowieka
Pytanie skąd po przecinku bierze się wyraz eines . Może on dotyczy poprzedniego zdania Ton ?

2.Es lebe die Macht des (in allen seinen Facetten) gekonnten Marketings
Niech żyje moc mistrzowskiego marketingu (we wszystkich jego aspektach.)
Nie wiem skąd Niemiec wziął ten wyraz gekonnten ? z jakiej częsci gramatyki pochodzi ? szukałem wszędzie znalazłem tylko gekonnt to wiadomo , ale wyraz gekonnten nie wiem za bardzo .Proszę o wytłumaczenie tego gramatycznie .
Oba zdania pisał Niemiec .
Cytat: norman36
Nie wiem skąd Niemiec wziął ten wyraz gekonnten ? z jakiej częsci gramatyki pochodzi ? szukałem wszędzie znalazłem tylko gekonnt to wiadomo , ale wyraz gekonnten nie wiem za bardzo .Proszę o wytłumaczenie tego gramatycznie .
Oba zdania pisał Niemiec .
Nawet, jakby Szwed pisał, to musi zajrzeć do deklinacji.
Tak się nazywa ta część gramatyki.
Zaglądałeś już?
Jeśli NIE - zajrzyj.
Jeśli TAK - to co ci wyszło?
gówno frajerze idioto .nie chcesz pomóc .Morda do szamba .
Cytat: norman36
gówno frajerze idioto .nie chcesz pomóc .Morda do szamba .
Cudnie.
Jeżeli chcesz pomóc to pomóż podziekuję a jezeli nie to morda w kubeł .Twoje rady nie są mi do niczego potrzebne . chcesz się bawić w psorka idz do burdelu i daj dziewczynom wyklad aby sie HIV nie zarażiły .Zrobisz dobry uczynek .Mi zalezy na pomocy ktora zajełaby ci 10 sekund . Nie chcesz pomoc . Bez łaski . Nie pisz nic zamiast pisac głupoty .Ponjał ?
Cytat: norman36
Jeżeli chcesz pomóc to pomóż podziekuję a jezeli nie to morda w kubeł .Twoje rady nie są mi do niczego potrzebne . chcesz się bawić w psorka idz do burdelu i daj dziewczynom wyklad aby sie HIV nie zarażiły .Zrobisz dobry uczynek .Mi zalezy na pomocy ktora zajełaby ci 10 sekund . Nie chcesz pomoc . Bez łaski . Nie pisz nic zamiast pisac głupoty .Ponjał ?
prze-cudnie...
5 lat temu to forum jakiś poziom na trójkę miało .Dziś to tylko h... dupa i kamieni kupa .
Cytat: norman36
5 lat temu to forum jakiś poziom na trójkę miało .Dziś to tylko h... dupa i kamieni kupa .
rozkosznie...
Temat przeniesiony do archwium.