pomoc w napisaniu wiadomosci do pracodawcy

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszystkich serdecznie
chciała bym prosić o pomoc w napisaniu wiadomości do mojego byłego niemieckiego pracodawcy, jestem raczej słaba w języku niemieckim jednak postarałam się coś napisać :

Witam nazywam się ........ ,
pracowałam u państwa w firmie w okresie od (data) do (data) jako pracownik produkcji przy pakowaniu paczek.
Mój szef to ..... jednak po próbach kontaktu nie mogę dowiedzieć się gdzie byłam ubezpieczona oraz nie mogę dostać longabrechnung za przepracowany czas.
Chciała bym prosić o przesłanie przez e-mail mojego longabrechnung

Moje tlumaczenie:

Ich arbeite in firma ..... ab (data) bis (data) produktion arbeiter, ich habe pakete verpackung
Ich habe kein kontakt mit meine lezte boss und ich habe keine longabrechnung.
Senden sie bitte e-mail mit kopie longabrechnung

Bardzo proszę o pomoc jezeli znajdzie sie ktos kto mial by chwile to prosze o pomoc.
edytowany przez mauffrey: 06 sie 2017
Guten Tag,
ich heiße ..... Von .... bis ..... bin ich in Ihrer Firma als Produktionsmitarbeiterin bei Verpackung tätig gewesen. Zum damaligen Zeitraum war Herr .... mein Vorgesetzter. Trotz mehrmaliger Bemühungen ist es mir nicht gelungen zu erfahren, bei welcher Gesellschaft man mich versichert hatte. Mir liegt auch keine Lohnabrechnung für den o.g. Zeitraum. Könnten Sie mir bitte meine Lohnabrechnung per E-Mail zukommen lassen?

« 

Nauka języka

 »

Życie, praca, nauka