Prosze o przetlumaczenie tekstu na niemiecki...

Temat przeniesiony do archwium.
Wypracowanie "wann bist du glucklich"

Jestem szczęśliwy w wielu sytuacjach. Myślę, że w moim życiu najważniejsza jest przyjaźń, więc jestem szczęśliwy, gdy spotykam się z moją paczką(przyjaciółmi). Lubię z nimi rozmawiać, a gdy ich poproszę, to pomogą mi rozwiązać mój problem.
Bardzo lubię pływać. Jestem zadowolony, gdy osiągam dobre wyniki na zawodach i na treningach.
Kocham również moją rodzinę, dlatego cieszę się gdy mogę z nią porozmawiać. Mój tata często rozmawia ze mną, ażeby pomóc mi rozwiązać mój problem.
W szkole dostaje dobre oceny. Pomimo tego nie lubię jednak chodzić do szkoły.
Ich bin glücklich in vielen Situationen. Ich meine, dass die Freundschaft am wichtigsten in meinem Leben ist, also ich bin glücklich, wenn ich mich mit meinen Freuden treffe. Ich rede gern mit ihnen, und wenn ich bitte sie, das sie helfen mir mein Problem lösen.
Ich schwimme gern. Ich bin zufrieden, wenn ich von Wettkampf- und Trainingserfolg kröne.
Ich liebe meine Familie, darum ich feue mich, wenn ich mit sie reden kann. Mein Vater halt sich oft mit mir unter, damit mir mein Problem lösen helfen.
In der Schule bekomme ich gute Noten, trotzdem gehe ich nicht gern in die Schule.
Dziękuję bardzo :) Przyda się!!! :D:D:D

 »

Pomoc językowa