Prosba

Temat przeniesiony do archwium.
Hej, mam do was prosbe, jade w najblizszym casie do niemiec sprowadzic sobe autko i potrzebuje zadac pare pytan niemcowi, a oczywiscie nie mam zielonego pojecia o niemieckim :D. Tak wiec oto co potrzebuje:

Dziendobry,

Chcialbym zasiegnac dodatkowych informacji o kilku samochodach. oto co mnie interesuje : BMW 318 E36 '93' Limosine, Volvo 460 Mod96'TurobieselKlima, Audi A4 '95' 1,6l Limosine. Chcialbym wiedziec czy te auta sa bezwypadkowe, jakie posiadaja wyposazenie, ilu poprzednich wlascicieli i czy znajduja sie aktualnie na placu ?? I ostatnie pytane, czy znacie moze angielski, francuski lub polski ? bo niestety niemieckiego nie znam.

Prawdopodobnie w okolicach waszego komisu bede w czwartek wiec prosze o szybka odpowiedz.
Hallo Ban (gość),
spróbuję Ci pomóc w nadziei, że nie jesteś seryjnym sprowadzaczem aużywanych autek z Niemiec....

Guten Tag (guten Morgen – do południa)
Ich möchte einige zusätzliche Informationen über einige Gebrauchtwagen einholen. Nun interessiere ich mich für die folgenden Automarken: BMW 318 E36 '93' Limousine, Volvo 460 Mod 96'Turbodiesel Klima, Audi A4 '95' 1,6l Limousine.
Ich möchte gerne wissen, ob diese Wagen unfallfrei sind, wie sind diese ausgerüstet und wieviel Vorbesitzer haben sie, und auch, ob sich diese zurzeitl auf Ihrem Platz befinden. Ich möchte dazu noch fragen, ob Sie Englisch, Französisch bzw. Polnisch sprechen? Ich kann leider kein Deutsch..
Da ich wahrscheinlich am Donnerstag in der Nähe von Ihrem Autohaus sein werde, bitte ich Sie um möglich schnelle Rückantwort.
wielkie dzieki eklerko :-*
nie no seryjnym sprowadzaczem niejestem, tak od czasu do czasu. ale czemu masz taka nadzieje ze nim nie jestem ?? nie wiem ja tam nic do nich nie mam, oczywiscie zawsze mozna trafic na chama ktory proboje ci wcisnac zlom ;-).
pozdroweczki.
No nieeee Ban,
w zasadzie przeciwna jestem tylko tym, co przywożą do PL auta powypadkowe. Ale nie mam tu żadnych doświadczeń. Jeżdżę "nówką".
Poza tym my tu sobie wszyscy pomagamy językowo, więc nie powinnam tu niczego komentować. Sorry Ban i życzę Ci powodzenia :-))
Pozdrawiam Ciebie i całą naszą Ferajnę! :-)
nie no spoko, kazdy ma swoje poglady na dany temat ;-), tak ciekaw bylem, bo w zasadzie tez mnie denerwuja kolesie przywozacy zlomy z wypadkow i je sprzedajacy jak nowki. taz pozdroweczki przesylam. :-)

 »

Życie, praca, nauka