Przetlumaczcie pliss ... :)

Temat przeniesiony do archwium.
Czesc chcialabym abyscie przetlumaczyli dla mnie zdania dotyczace wygladu ktore ponizej napisalam jesli ktos ma pomysly na jakies inne to rowniez prosze napisac z gory dziekuje :)

Ona ma krotkie/dlugie rude/czarne/blond wlosy.
Ma na sobie krotka spodniczke/spodnie/bluze/bluzke, na szyji ma wisiorek, widac ze czuje sie w tym wygodnie.
On ma na sobie dresy oraz bluze.
Oczy ma koloru zielonego/piwnego/niebieskiego choc zastanawia mnie czy nie sa to soczewki.
Ona ubrana jest na sportowo.
Ej czy juz naprawde nikt nie moze mi pomoc :( przeciez to nie sa takie trudne zdania bywaja trudniejsze na ktore znacie odp ;/
Ej, wirklich? Klar, das ist kein Problem für viele von uns, und auch für mich. Doch warum sollen wir das machen?

"Wenn ich das machen soll", gib doch mal diesen Satz im Suchmodus ein - du erhältst ein paar Lösungen.

Und ich HASSE den Satz (sinngemäß): ihr habt das für andere gemacht, warum nicht für mich. Wir arbeiten hier FREIWILLIG... und unentgeltlich
Er sprechen nach zu polish????????? nie wiem czy dobrze napisalam haha ale moze zkumasz ocb
Poprostu to nie jest stronka charytatywna. Moglabys wlozyc troche pracy i sama cos napisac. Zero wlasnej inwencji W zyciu nie ma nic za darmo wiec sprobuj chociaz jedno zdanie napisac. A jak bedzie zle to ktos Ci poprawi.
Najlepiej uczyc sie na wlasnych bledach :]
Pozdrawiam.
No oki niech bedzie :P

Ona ma krotkie/dlugie rude/czarne/blond wlosy.
Sie hat kurz/lang rothaarig/dunkel/blonde haar
Ma na sobie krotka spodniczke/spodnie/bluze/bluzke,na szyji ma wisiorek, widac ze czuje sie w tym wygodnie.
Sie hat die rucke/ die hose/die bluze/das polo,....... an.

On ma na sobie dresy oraz bluze.
Er hat das dress und die bluze.

Oczy ma koloru zielonego/piwnego/niebieskiego choc zastanawia mnie czy nie sa to soczewki.
Ich habe Augen grun/..../blau/......

Ona ubrana jest na sportowo.
Sie ankleiden ist sportlish
>Sie hat kurze/lange rothaarige/dunkele/blonde haare.
>Ma na sobie krotka spodniczke/spodnie/bluze/bluzk
> e,na
> szyji ma wisiorek, widac ze czuje sie w tym wygodnie.
>Sie hat einen kurzen Rock/ die Hose/die Bluse/das Polo,....... an.
>
>On ma na sobie dresy oraz bluze.
>Er hat einen Trainingsanzug und eine Bluse an.
>
>Oczy ma koloru zielonego/piwnego/niebieskiego choc zastanawia mnie czy
>nie sa to soczewki.
>Er hat grüne/ braune/ blaue Augen, aber ich denke, dass das die Kontaktlinsen sein können.
>
>Ona ubrana jest na sportowo.
>Sie ist sportlich angezogen.
Haare oczywiście duża literą:)
na szyji ma wisiorek, widac ze czuje sie w tym wygodnie.
Auf demHals hat er einen Aufhaenger, man kann sehen, dass er sich darin bequem fuehlt.
Anhänger!!!
dzieki wielkie :*:*
Przychodze tu od kilku dni i zauwazylam, ze niektore osoby nie maja w ogole skrupulow, aby probowac wykorzystywac wartosci intelektualne innych.....
MFG
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa