Opis pokoju =( POMOCY(=

Temat przeniesiony do archwium.
Proszę przetłumaczcie mi opis mojego pokoju błagam =/

Mój pokój jest nieduży. Okno są na lewo od drzwi. Tapety na ścianach są zielone. Na wprost wejścia znajduje się szafa. Obok niej stoi biurko przy którym odrabiam lekcje. Jest na nim komputer i lampka. Nad biurkiem wisi mała szafka.W lewym rogu jest telewizor i wieża( taka że jest radio itd.). Na prawo od drzwi stoi łóżko a obok niego szafka nocna. Mój dywan jest w różne odcienie brązu. Ogólnie mój pokój jest przytulny ładnie urządzony.
Mein Zimmer ist nicht ganz groß. Das Fenster ist auf der linken Seite vom Eingang. Das Zimmer ist grün tapeziert. Gegenüber des Eingangs steht ein Schrak und daneben mein Schreibtisch, wo ich meine Hausaufgaben mache. Auf dem Schreibtisch stehen mein PC und eine Lampe. Über dem Schreibtisch an der Wand hängt ein kleines Schränkchen. In der linken Ecke steht der Fernsehapparat und Hi-Fi-Turm. Rechts von der Tür steht das Bett, daneben die Nachtkonsole. Der Teppich ist in vielen braun Farben gemustert. Im Allgemeinen ist mein Zimmer gemütlich und sehr schön eingerichtet.
Wielkie dzięki
heej mam wielka prosbe mozecie mi to przetłumaczyć
Mój pokój jest jasny, wygodny i przestronny.
po prawej stronie jest szafa w której mam ubrania.O bok jest biurko na którym jest komputer i pułki na których sa ksiazki i inne drobiazgi.
po lewej jest moje łózko na przeciw na półce jest telewizor.
Za łuzkiem na parapecie sa kwiaty.
A na srodku pokoju jest biało rózowy dywan.
moje sciany sa białe mam na nich obrazki i zdjęia.
Sufit jest bezowy tak samo jak lampa.
moj pokój jest nowoczesny.
Bardzo lubie przebywac w swoim pokoju przede wszytskim słuchac muzyki i odpoczywać.
hej potrzebuje pomocy! musze opisac pokój ;/ a z niemieckiego jestem kompletnie ciemna.. Wiec tak brzmi moja wypowiedz:
Mój pokój znajduje sie na parterze. Jest niewielki ale miły i przyjemny. Ściany mają kolor czerwony, a sufit biały. Na przeciwko drzwi jest okno i firanki białe, znowy zasłony sa koloru czerwonego.Na parapecie stoją 2 kwiatki doniczkowe. Po prawej stronie jest duże łóżko. Nad nim jest podręczna półeczka na której znajdują sie zdjęcia rodziny i chłopaka, budzik i kwiatek doniczkowy. Obok łózka stoi sofa. W rogu po prawej stronie stoi półka i opiera sie o ną bardzo duzy kwiat który rośnie aż do sufitu.Stoją na niej zdjęcia klasowe. Po lewej stronie jest meblościanka i biurko. Na meblościance jest akwarium i książki, a na biurku jest komputer, lampka i kwiatek. Na ścianach są zdjęcia rózne i obrazy. Na środku pokoju jest dywan kolory czerwonego. Pomiedzy szafą a meblościanką stoi kosz na śmieci. Do sufitu przyczepiona jest bardzo ładna lampa.

« 

Zertifikat Deutsch

 »

Pomoc językowa