ProszeOPrzetlumaczenie,PotrzebujeToNaJutro,BLAGAM

Temat przeniesiony do archwium.
Mareike jest 20 letnia maturzystka. Odbywa ona praktyke lesnictwa w parku narodowym w Eifen. Wszyscy uwazaja ze praca w lesie jest domena mezczyzn. Ona jednak uwaza inaczej. Maszyny które teraz uzywa sa coraz lzejsze i wygodniejsze do pracy. Praca ta jest dla niej sama przyjemnoscia. Wykonujac prace nosi helm. Ochrania on ja przy scinaniu drzew, przed spadajacymi galeziami. Praca z pila elektryczna jest dla niej czynnoscia bardzo normalna. Jest bardzo znana w swojej pracy. Posiada bardzo oryginalny kolor wlosow. Bardzo często zmienia je. Raz promieniuja na fioletowo, innym razem na pomaranczowo lub zielono. Bardzo kocha przyrode. Oprocz scinania drzew dba o przyrode. Kontroluje bieg strumieni. Z wody musi wyciagac swierki, żeby nie przekwitala i mogla swobodnie plynac. W domu tez przebywa z roslinami. Posiada ona wiele roznych roslin ze swojego lasu. Kiedys pracowala w biurze, lecz ta praca ja nie fascynowala. Patrzac przez okno widziala domy, brakowalo jej wciaz przyrody.
przed paroma godzinami ktoś zamieścił ten sam tekst po niemiecku, prosząc o tłumaczenie na polski !!!!!
wiem wiem ze byl bardzo podobny ale ja potrzebuje ten przetlumaczony bardzo dokladnie
ta praca nie jest identyczna, rozni sie od tamtej, a ja potrzebuje dokladnego tlumaczenia tej...