jakie dokumenty do slobu cywilnego??

Temat przeniesiony do archwium.
witam wszystkich!! mam do was pytanie slyszlam ze jak sie wezmie slob cywilny w niemczech to tzrba mec ze soba jako dokument paszport czy to prawda? slyszlam rowniez ze tam w niemczech wbija mi do niego pieczatke ze bede mogla pracowac?? wiecie moze jakie rowzniez dokumenty bede potrzebowac tam zeby sie ozenic z chlopakiem ktory ma podwojne obywatelstwo z gory dziekuje przyznam sie ze troszke mnie to zdziwilo z ty paszportem ale coz dziwne maja prawo w tych niemczech:D tak jakbym nie mogla okazac dowodu osobistego no ale coz:))
pozdrawiam
ludzie litości - ślUb !!!!!!!!!!!!
Hej:))biore slub cywilny w Niemczech za miesiac, wiec na wedlug mojej wiedzy do slubu cywilnego w Niemczech potrzebujesz wazny paszport, odpis zupelny swojego aktu urodzenia, zaswiadczenie ze jestes panna (to zaswiadczenie wazne jest tylko 3 miesiace wiec zalatwiaj je na koncu) zaswwiadczenie o zameldowaniu - oczywiscie wszystko w oryginale przetlumaczone na niemiecki. Pozdrawiam i powodzenia:):)))
Na ten temat zostalo juz na tym forum sporo napiosane,. poszukaj, a znajdziesz naprawde wiele cennych informacji, powodzenia:)
dziekuje wszytskim za odpowiedzi:) w sumie to glownie chodzilo mi o ten paszport pozdrawiam