Sprawdzenie tekstu

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 40
poprzednia |
Czy ktoś mógłby mi sprawdzić tekst i poprawić błędy ??

Junge war Kranke, dennoch er mögen gehen in Morgen Basketballspiel. Er hat gespielt.
Morgen, Er schlecht gefuhlt, aber Er ist in Basketballspiel gegangen. Am anfang war Turnen. Jungen haben Spielball geprägt. Leider, ist Missgeschick hinzugekommen.
Der Junge ist gefallen. Trener hat fur Arzt klingeln. Arzt hat Beinbruch und Gripe feststellt. Er hat Erholung und Arzein verschreiben empfehlen. Der Junge ist in Hause gerast. Er hat viele Zeit. Er hat in Baskettball in Computer gespielt.


Chłopiec był chory, jednak bardzo chciał pójść na jutrzejszy mecz koszykówki w których miał zagrać. Rano, nie czuł się najlepiej, ale poszedł na mecz. Na początku była rozgrzewka. Chłopcy mieli odbijać piłkę. Niestety, doszło do wypadku. Chłopiec upadł. Trener zadzwonił po lekarza. Lekarz stwierdził złamaną nogę oraz grypę. Zalecił odpoczynek i przepisał lekarstwa. Teraz chłopiec odpoczywa w domu. Pozostaje mu gra na komputerze.
Proszę :(
Der Junge war krank, dennoch wollte er unbedingt am nächsten Tag bei dem Basketballspiel mitmachen. Morgens fühlte er sich nicht wohl, trotzdem ist er zum Spiel gegangen. Während des Aufwärmens kam es leider zu einem Unfall. Der Junge ist gestürzt. Der Trainer hat den Arzt angerufen. Der Arzt stellte Beinbruch und eine Grippe fest. Er hat dem Jungen Erholung empfohlen und Arzeimittel verschrieben. Jetzt ruht er sich zu Hause aus. Ihm sind nur noch Computerspiele übrig geblieben.
Ale ja znam tylko czas Perfekt. Jesli mialby ktos to poprawiac to niech chociaz uzywa prostych slowowek.... :(
Dzieki , ale nie moge tego wykorzystac skoro nie rozumiem wystepowania niektorych rzeczy tam.
nieby znasz tylko Perfekt ale sama piszesz war Krank a war to przeciez Präteritum
To widocznie zrobilam to nieswiadomie. Ucze sie niemieckiego od poczatku roku, wiec wybacz ze robie takie glupie bledy :(
Ktos wie jak to powinno byc ?
ale czego ty do cholery jeszcze chcesz, przecież masz już poprawione, inaczej się nie da, weź głowy nie zawracaj!!!!!!!!!
Inhalt der Aussage OK. Ausdruck fatal. Geht's auch etwas freundlicher???
nicht alle sind so freundlich wie Du
:PP
;-)
Hier gehts eigentlich nicht um Freundlichkeit, sondern schlicht um Kinderstube...
das war nur ein Scherz
:PPP
Ich finde es sehr bedauerlich, daß in diesem einst durchweg netten und freundlichen Forum man sich seit einiger Zeit vermehrt ganz einfach anschnauzt. Ist das der neue Umgangston in Polen? In Deutschland eigentlich nicht.
Hej Mokotow,a kim Ty w ogole jestes,ze sie tak wozisz.Co to za porownania Forum z Polska i Niemcami????!!!!Spojrz na siebie i nie obrazaj innych.
właśnie, mnie też to wkurzyło!!!!!!
Mokotow wkurza tutaj mnostwo ludzi. Ta osoba(podejrzewam, ze jednak plci zenskiej, mimo, ze twierdzi inaczej) jest czesto zlosliwa i zachowuje sie tak jakby to forum nalezalo tylko do niej/niego.....zalosne. Zwlaszcza to jego retoryczne pytanie:"Darf ich?" Skoro nie czeka na odpowiedz, tylko od razu odpowiada, to poc w ogole pyta?
mokotow wyjechal z Polski do Niemiec, a teraz pyta czy to typowe polskie zachowanie? Dlaczego nie udziela sie wiec na niemieckim forum?!!!
baranie, Mokotow to Niemiec, a nie Polak, który stąd wyemigrował! Boże, co za buraki!
alez z ciebie burak,a dlaczego nie gada z rownymi sobie,tylko niewiadomo kogo udaje i non stop nas polakow w ten czy inny sposob obraza.Poniemiecku nie kazdy rozumie.
ewindaaaaaaaaaaa czy jak ci tam, to jest forum "szlifuj swój niemiecki"! więc tu się rozmawia po niemiecku!jak ci się nie podoba, to spadaj na jakieś babskie forum o kosmetykach i tam sobie bełkocz po polsku!po jakiemu ma Mokotow gadać, skoro jest Niemcem i nie zna polskiego!
no pewnie,nie se gada,ale niech nie obraza.Ty buraku pewnie nawet nie zrozumiales co napisal.I tak pojedzie Polak do Niemiec i bedzie sie pieknie usmiechal,Niemiec mu powie Ty polska swinio,Polak sie usmiechnie i powie -ja,ja
zresztą Mokotow zna Polski, bo w tym języku tez tutaj pisze...
o sobie mówisz? z autopsji?
Ludzie przestańcie czepiać się Mokotowa...! osoby wrzucające tutaj swoje prace dostaje potem dobre oceny w szkole m.in. dzięki niemu. Ostatnio prawie nic sie tu nie dzieje, za każdym razem widzę tu tylko (z małymi wyjątkami) stos wypracowań do sprawdzenia, lub co gorsza do napisania. Miło się potem dostaje piąteczki co? Ja osobiście podziwiam Mokotowa za cierpliwość w poprawianiu takiej ilości tekstów, zdań itd.
---> Mokotow nie daj się! :)
naprawdę, przesadzacie...on tylko zwrócił uwagę na niegrzeczną odpowiedź....a przecież wszyscy chyba chcemy, aby na forum tego nie było....zresztą przy takiej ilości prac, jakie on sprawdza i pisze, powinniśmy mu być naprawdę wdzięczni...nie możecie atakowac go za to, że zwrócił komus uwagę, bo niektórzy naprawdę przeginają dając do przetłumaczenia wypracowania itd.
dajcie spokój..
Bo to on zaatakowal nas-mieszkajacych w Polsce. On wyjechal, ale zna Polske i jezyk polski, wiec moglby sie powstrzymac od tych tekstow.
ja sobie zazartowalem, a inni sie rzucili jakby nie wiadomo co sie stalo.
zaatakowal???
a niby kogo??
napisal przeciez prawde!!!
niektorzy potrafia tylko wymyslac innych od burakow.
czy jest zlosliwy??
nie powiedzialbym, bardzo czesto pisze cos ironicznie, a ze inni nie potrafia sie tego domyslec, to juz ich problem!
peace!!
Jego arogancje ignoruja tylko Ci, ktorzy potrzebuja jego pomocy i dlatego zostawiaja po sobie Schleimspurem....wazeliniarze.
spuren NNN-oczywiscie.
Dajcie już spokój, nikt z nas nie ma prawa nikogo tutaj oceniać i naprawdę nie sądzę, żeby to była arogancja ze strony Mokotowa czy kogokolwiek innego...bo to jet forum "szlifuj swój niemiecki" a nie " napisz za mnie wypracowanie".
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 40
poprzednia |

« 

Życie, praca, nauka

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia