Intensywny Kurs PROFESOR KLAUS - polecacie?

Temat przeniesiony do archwium.
To mój pierwszy wpis tutaj.
Witam!

Chciałabym się zacząć uczyć niemieckiego.
Czy ma ktoś z was kurs intensywny Profesor Klaus (wydawnictwo Edgard)?
Jeśli tak to jakie są wasze rezultaty?
Miło pracuje się wam z kursem?
Do jakiego poziomu doszliście?
Ja mam ten kurs, tyle tylko, ze do nauki hiszpanskiego(profesor pedro-intensywny kurs) i jest swietny.
Wie ktos moze, czy mozna sciagnac gdzies z neta ten do nauki niemieckiego(profesor klaus)?
Szkoda mi wydawac kolejne 130zł biorac pod uwage ze wszystkie inne czesci mozna sciagac z peba czy innych stronek.
Cytat: Misterputa
Wie ktos moze, czy mozna sciagnac gdzies z neta ten do nauki niemieckiego(profesor klaus)?

Nie wspieramy piractwa !!!
www.PopieramyEwidentnieBiernych.pl
www.FajnieILEkkoSieTobieUmiecBierniE.com
Ja też, po prostu brzydzę się piractwem!
Ale jak ktoś wie skąd można ściągnąć ten kurs to niech da znać.
Misterputa, czy ty naprawdę taki jełop, czy tylko udajesz głupa? Otwórz twoje zaspane oczęta.
Cytat: Misterputa
Ja też, po prostu brzydzę się piractwem!

:)
Witam

Zaczynam uczyć się tym kursem, podoba mi się to że jest od poziomu naprawdę początkującego (nagrania video, audio są dla mnie zrozumiałe), według mnie do słownictwa jest potrzebny drugi program bo w tym jest niewiele słówek, ale jest to zrozumiałe bo zamian są dialogi, gramatyka, pisanie listów i innych dokumentów, ogólne wrażenie bardzo pozytywne.
Jeszcze jedna uwaga, w wymaganiach odnośnie systemu operacyjnego jest podane Windows 32bit, ale u mnie działa na Windows 64bit, tylko pojawił się komunikat aby zaktualizować sterownik audio, po zainstalowaniu nowego sterownika, program się nie uruchamiał, myślałem że się nie uruchomi na 64bitowym systemie (telefon do pomocy technicznej nie wiele pomógł), ale po zainstalowaniu Adobe Flasch i Adobe Schockwave program działa. Potrzebna była aktualizacja sterownika i programy Adobe. Na Linuxie nie udało mi się go uruchomić.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Do autora strony - uwagi, propozycje

 »

Pomoc językowa