LingLing - Darmowa Aplikacja Do Nauki Języków Obcych

Temat przeniesiony do archwium
Cześć.
Niedawno pobrałem świetną aplikację do nauki języków obcych LingLing Learn English, podpatrzyłem tu i ówdzie na internecie i okazuje się że jest Polska Produkcja a aplikacja jest na prawdę dobra. W połączeniu z mini-grami idzie bardzo szybko nauczyć się nowych języków.
Obecne wersje są na Androida, iOS oraz Windows Phone. Dostępne są aplikacje do nauki takich języków jak : angielski, niemiecki, francuski, chiński, hiszpański i tajski. Aplikacja jest w 100% darmowa :

Link do aplikacji na Androida : https://play.google.com/store/apps/developer?id=Hepilabs
1
I, wiesz już, jak jest krowa po niemiecku? Aplikowałeś bardzo szypko?
Witaj, to moje poczatki z językiem niemieckim i muszę przyznać iż trudno jest mi zrozumieć dane słowo wypowiedziane w tym że języku. Dzięki za link do gry, może w ten sposób ułatwi mi naukę niemieckiego.
W słowniku Ponsa masz możność wysłuchania jak dany wyraz wymawiamy:
http://de.pons.com/%C3%BCbersetzung?q=a&l=depl&in=&lf=pl
edytowany przez Tlumaczjestem: 08 mar 2015
Cytat: powirek
Witaj, to moje poczatki z językiem niemieckim i muszę przyznać iż trudno jest mi zrozumieć dane słowo wypowiedziane w tym że języku. Dzięki za link do gry, może w ten sposób ułatwi mi naukę niemieckiego.
Lepiej się poducz obsługi netu, bo bezmyślne ciskanie guzików w grach w nadziei, że coś wyskoczy, jeszcze nikogo nie nauczyło niemieckiego.
Poza "Zalando", bo trzeba bulić.
edytowany przez niuniel: 08 mar 2015
[/quote]Lepiej się poducz obsługi netu, bo bezmyślne ciskanie guzików w grach w nadziei, że coś wyskoczy, jeszcze nikogo nie nauczyło niemieckiego.
Poza "Zalando", bo trzeba bulić.[/quote]
Akurat tu się mylisz niuniel, poprzez gry edukacyjne właśnie uczymy nasze pociech obcych języków i nie tylko. A czemu nie miałabym spróbować zagrać w tą gre, która jest rzeczywiście za darmo i jak ty to mówisz " bezmyślnie przyciskać guziki itd.....". Chyba zapomniałeś /łaś, że przy każdej grze trzeba użyć mózgu, aby przejść do następnej planszy. Jeżeli chodzi o serwowanie w necie to daje sobie nieźle radę. Niuniel czasami warto zajrzeć do jakiejś gry itp. programu, niżeli od razu zniechęcać innych użytkowników.


Co do gry jest bardzo fajna, zanim zacznie się gra należy przyswoić sobie słówka. Zobaczcie sami naprawdę jest fajna zabawa z nauką włącznie. Polecam
djolun12 jeszcze raz dziękuje za link do tej gry.
Zniechęciłem cię?
Baaaardzo dobrze.
Nie każdy musi umieć niemiecki.
Ale fukbuka MUSI każdy umieć obsługiwać.
Warto także wiedzieć, co znaczy "play" oraz "ok". To wystarczy dla pociech.
I, tak nie wiesz, jak jest krowa po niemiecku, bo jeszcze nie doszedłeś do tego etapu w grze. Level 89. (przynosi szczęście wg Pfeng Schuj)

http://www.online-quizshow.de/Game/Sites/start.php

Możesz wygrać gotuwkie, jak umisz mniemniecki.
edytowany przez niuniel: 09 mar 2015
1
Temat przeniesiony do archwium

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie