PROSZĘ O POMOC... WAŻNE

Temat przeniesiony do archwium.
Witajcie! Proszę Was o pomoc, może ktoś z Was wie o co chodzi :/ A mianowicie w kwietniu kupiłem Profesor Klaus 5,0 słownictwo, korzystałem sporo z tego programu aż płyta (CD 2) do odtwarzania mi się porsowała że raz ją odtwarza a raz nie, postanowiłem zrobic kopie żeby dobrze odtwrzało kopia ta dzialala, po przyjezdzie z wakacji (dzis) postanowilem znowu wrocic do nauki a ty lipa plyta (kopia) sie nie odtwarza wyskakuje mi napis po wczytaniu uzytkownika Prosze włozycz plyte z programem profesor 5,0 do czytnika cd-rom. I co z tym fantem zrobic macie jakies pomysly????
Hmmm troche dziwne że przestała działać ta kopia...Ja też mam profesorka tylko 4,0 ale ja nie korzystam z płyt (bo to nie jest kupne -wiadomo nie)od razu zrobiłam na kompie dysk virtualny i włączam zawsze z virtuala...I nic mi się nie dzieje ..kiedys mnie brachol wkurzył bo mi wymazał wszystkie seve i nauka od nowa wszystko...dolinka...Ale nie wiem nie mam pojęcia co Ci napisać.Nie wiem dlaczego ta płyta przestała działać.
Może spróbuj jeszcze raz zrobić kopię z oryginału? Na najwolnieszej prędkości wypalania jeżeli płytka jest w tragicznym stanie... Kiedyś robiłam kopie obu płyt Profesora i działają tak jak oryginały więc winą nie jest zabezpieczenie od producenta.

« 

Życie, praca, nauka