PRZELEWY PIENIEZNE Z NIEMIEC DO POLSKI

Temat przeniesiony do archwium.
Bardzo proszę o pomoc, szczegolnie osob dlugo mieszkających za granica, jak dokonuja przelewow pieniedzy do polski ? Jaki sposob jest najszybszy, najbezpieczniejszy i najtanszy ?
Z góry bardzo dziękuję, każda informacja bedzie dla mnie pomocna :)
Informacja pomocna: wklep to w gugla, moderatorze.
edytowany przez irkamozna: 18 wrz 2012
Cytat: Ale1
Bardzo proszę o pomoc, szczegolnie osob dlugo mieszkających za granica, jak dokonuja przelewow pieniedzy do polski ? Jaki sposob jest najszybszy, najbezpieczniejszy i najtanszy ?
Z góry bardzo dziękuję, każda informacja bedzie dla mnie pomocna :)

Ja wkładam do skarpety i tak szmugluję przez granicę.
MAŁO POMOCNE RADY ;)))
idzie sie do banku wypelnia formularz i ma sie szybko pewnie ale drogo
Cytat: Ale1
MAŁO POMOCNE RADY ;)))
Jak masz za ciężką sempiternę, aby wklepać to w gugla, to i żadna rada ci nie pomoże, klar? Ale, ty pewnie nie masz internetu. Ja też. Coś się tu dziwnego dzieje...
Ale1!
Jako moderator powinieneś dysponować większą wiedzą aniżeli twoi forumowicze. Taka jest zwykle cecha moderatora.
http://www.westernunion.com.pl/viewpage.php?page_id=2
http://www.westernunion.pl/WUCOMWEB/staticMid.do?method=load&pagename=agentLocator
Ale1!
Omijaj Western Union z daleka. To są ruski! Mafia.
Pamiętaj, że cię lojalnie ostrzegałam!
Mozna zrobic przelew (EU-Überweisung) z normalnego konta. Jesli jako walute wybierzesz Euro to za przeliczenie na zlotowki zaplaci odbiorca, w PKO np. standardowa kwota za ta operacje to 5zl. Pieniadze zwykle juz nastepnego dnia sa na koncie.
Cytat: white-apple
Mozna zrobic przelew (EU-Überweisung) z normalnego konta. Jesli jako walute wybierzesz Euro to za przeliczenie na zlotowki zaplaci odbiorca, w PKO np. standardowa kwota za ta operacje to 5zl. Pieniadze zwykle juz nastepnego dnia sa na koncie.

Moje wyjście ze skarpetką jest tańsze.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Brak wkładu własnego