germanistyka na Uj

Temat przeniesiony do archwium.
jak Wasze wyniki, z jakimi dostaliście się na germanistykę na UJ?
pozdrawiam
i tak ap jest najlepsza! normalni ludzie a i tak poziom jezyka jest wysoki.
fajnie że jesteś zadowolona, ucząc się można wszędzie się nauczyć, .........ale mi chodzi o UJ
co chciałaś przez to powiedzieć?
to, że przyznałaś, że poziom języka na UJocie jest wysoki to wyłapałam
ale co z tymi ludźmi? no chyba nie miało to znaczyc, że ludzie na UJocie na germanistyce nie są normalni?:>
pozdro dla całej germanistyki UJ, HEL!:*
a co do głównego pytania: z wynikami powyżej 80% z niemieckiego i polskiego dostaniesz się bez problemu
Kingchen masz rację, tam muszą być przecież ludzie którzy naprawdę chcą znać język, ale tylko uczyć się go..........innymi słowy - chcą go studiować! A AP powiedzmy sobie szczerze to szkółka i to nie żadna tajemnica!
AP jest bardzo dobra uczelnia! Poziom jezyka jest wysoki i uczymy sie go w praktyce duzo lepiej niz na uj. Nie wiesz, to sie nie wypowiadaj bo ja akurat mam porownanie...
piszac normalni mialam na mysli wykladowcow, ktorzy traktuja studenta przyjacielsko a nie jak scierwo - wiele znajomych studiowalo na uj i albo stamtad uciekali albo konczyli z zalamaniem nerwowym!
....... nie wszyscy słabi językowo reagują tak alergicznie jak Ty słoneczko.........
wykładowcy traktują nas naprawdę z szacunkiem, do każdego mają indywidualne podejście, spotkało mnie z ich strony już naprawdę wiele dobrego, zdecydowana większośc to prawdziwi pasjonaci, przesympatyczni, ciepli ludzie
a co do tych co uciekli...po prostu sobie nie radzili, poziom był dla nich za wysoki lub pomylili się co do wyboru kierunku, a potem swoje frustracje wyładowują na tego typu forach i piszą jak to "na UJ na germanistyce poniża się studentów, jakie to fatalne warunki są itd." nie potrafią sie przyznać, że mogą mieć żal tylko i wyłącznie do siebie
Tak, święta prawda, jestem jednym z takich przypadków, tyle że ja nie szukam winy w wykładowcach, a porażka mnie zmobilizowała do działania. Teraz jestem po skończonej germanistyce i nawet tłumaczem przysięgłym j.n. Wszystko można zdobyć jeśli naprawdę się chce. Życze wszystkiego dobrego germanistom z UJ i innym wytrwałym, którzy chcą osiągnąc swój cel. Gorycz lepiej przelać w wytrwałe doskonalenie języka
jestem bardzo dobra jezykowo-po 3 latach nauki zdalam dsdII, i mam najlepsza srednia na roku! wiec mi nie pieprz ze jestem slaba...a o uj wiem z doswiadczen znajomych. nawet wykladowcy mowia niepochlebnie o uj.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Brak wkładu własnego