???? UJ- język niemiecki z językiem angielskim

Temat przeniesiony do archwium.
Hello!;) Czy mógłby ktoś mi pomóc? W tym roku piszę maturkę i będę próbowała dostać się na UJ na kierunek język niemiecki z językiem angielskim. Nie rozumiem tylko jednego, dlaczego ten kierunek jest wpisany na UJ skoro de facto jest to Nauczycielski Kolegium Języków Obcych? Na czym tak właściwie polega różnica? Trochę się w tym pogubiłam... Pomóżcie! Byłoby super gdyby ktoś mógł mi powiedzieć coś więcej o tych studiach. Jaki trzeba uzyskać wynik na maturze, żeby się dostać, jaki jest poziom i tak ogólnie, jak wyglądają studia. Pozdrooffka cieplusie dla wszystkich;)
to jest Kolegium Uniwersyteckie nalezace do UJ i posiadajace wszystkie jego prawa (tak jak np. Collegium Medicum UJ). Jesli chodzi o wyniki z matury to, zeby dostac sie za pierwszym razem trzeba miec ok. 80% z matury rozszerzonej z niemieckiego i tyle samo z matury z polskiego (ew.angielskiego). W drugiej rekrutacji poziom sie obniza o ok 10%, no i pozostaje jeszcze wpis na wieczorowe (platne, ale studenci maja zajecia w tych samych godz. co dzienni). Poziom jest zronicowany, sa osoby zupelnie plynnie mowiace po niemiecku, w tym takze sami Niemcy, jest jednak kilka osob, ktore radza sobie slabo, pozostali sa mniej wiecej na tym samym poziomie. Angielski jest na pierwszym roku na poziomie FCE, profesorzy nie przykladaja sie bardzo do zajec, tak jak Ci z nimieckiego, ale duzo wymagaja na kolokwiach. Ogolnie polecam.
Dzięki śliczne za odp! wreszcie wiem na czym stoję;)

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia