Germanistyka na UAMie

Temat przeniesiony do archwium.
Czy ktoś dostał się na ten kierunek w Poznaniu? Jak była granica punktowa? Udało Wam się? Piszcie ;-)
Tak ;-)

Granica od 63.5 , lingwistyka z kolei 77.5,
Kto zaszczyci jeszcze germana swoja obecnoscia od pazdziernika?:D
Moje gratulacje ;-)
Ta dolna granica dość niska, w postępowaniu za sam niemiecki jest bodaj 70 - rozumiem mimo wszystko, że chodzi o dzienne za friko. Ile osób mniej więcej przyjeli? Mogę też wiedzieć Twoje miejsce w generalce i dorobek punktowy? ;-)
Ja mialam 84.3, nie mam pojecia niestety na ktorym miejscu jestem, w internecie tego nie ma...

Zapisanych kandydatów: 265, limit miejsc: 140, Kandydatów/miejsce: 1.89

Oczywiscie dzienne za friko :D
aha a matura 89 % rozszerzona pisemna i 100 % R ustna...
Mam do Ciebie pytanie Malgo88...Na jakim poziomie zdawałaś język polski? I jeśli można wiedzieć,ile miałaś procent z polskiego?
Rozszerzony (marzyla mis ie polonistyka, ale zrezygnowalam z marzen bo nauczycielem nie chce byc:( ), mialam 68, malo...
mowicie o dziennej germanistyce na uam? 36,5 p.? jaja sobie robicie? chyba wam 1 sie zgubila z przodu...
* mialo byc 63.5 oczywiście
Dziękuję za odpowiedź Małgo88 :)...Mam też do Ciebie jeszcze kilka pytań odnośnie UAM...Czy w wolnym czasie możesz się ze mną skontaktować? Mój numer [gg] . Będę bardzo wdzięczna.
Hej, Małgo88, też bym chętni zaczerpnął informacji na temat tej rekrutacji na UAM, bo nadal troszkę jest dla mnie jeszcze niejasności ;-)

Jeśli byś miała nie miała nic przeciwko, to też podaje i zapraszam na mój nr gg - 7464925
Temat przeniesiony do archwium.