Germanistyka UMK

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 37
poprzednia |
Jestem ciekawa jaka atmosfera panuje na tymże wydziale? Myślę o zdawaniu na germanistykę za rok.... Co sądzicie o kadrze naukowej? Więcej jest studentek czy studentów? Czy wykłady są ciekawe? Nie żałujecie wyboru, drodzy forumowicze....?
babek od cholery...a wszystkie jakies takie anemiczne...
bo chyba kuja i swiata poza tym nie widza :-)
Co wy chłopaki!!! (jak domniemam...)
Anemiczki na filologii? To na pewno zapalone humanistki co i książkę przeczytają, do teatru pójdą a i na grzane piwo i dyskusje do świtu w pubie też są chętne, hmmm???
Ej synuś studiuje germana na umk a pozatym wieczorkami prowadzę aerobick w jednym z toruńskich klooboow..a więc kurwa chyba nie jestem anemiczna...;(
hmmm...ale myślę,że faceci nie są tacy anemiczni jak kobitki co?bo wybieram się za rok na germanistykę i wiem,ze jest właśnie więcej babek :/ pozdro i napisz jak to tam wygląda a fest tak w ogóle jest przerypane na germanistyce?
no chyba was pogielo. picie piwa to strata czasu.
Ile trzeba mieć pkt. z niemca i polaka, żeby się dostać na germ. UMK?
teżmnie to ciekawi właśnie zdawałam maturę i zastanawiam się czy mam tam jakieś szanse
Anemiczna to może nie jesteś, ale wulgarna to napewno :-)
Pomóżcie mi to uzupełnić
Sehr geehrte Frau Reimers, sehr geehrter Herr Reimers!
Wie geht es ___Ihnen___? Wohin sind __________ nach Ihrem Besuch
bei __________ noch gefahren? Hatten __________ noch einen schönen
Aufenthalt in Tirol?
__________ habe mich sehr gefreut, __________ nach so langer Zeit
wiederzusehen und ein paar Tage mit __________ in meinem Haus in
den Bergen zu verbringen. Es war eine sehr schöne Zeit, und ich denke
noch oft daran.
__________ geht es gut. __________ bin nach dem Urlaub wieder nach Wien zurückgekehrt
und habe leider zur Zeit viel Arbeit. Aber __________ hoffe sehr, dass ich bald einmal Zeit
habe, __________ in Berlin zu besuchen.
Mit freundlichen Grüßen,
Martin Pointner
5 lat czekałaś na to uzupełnienie? Pilna dziewczyna! Już po licncjacie pewnie, c'nie?
Proszę o pomoc.

mam do napisania dialog po niemiecku.
Zdałaś egzamin z języka niemieckiego. Dzwoni do Ciebie przyjaciel ze Szwajcarii z Lucerny. opowiedz mu kiedy zdawałeś egzamin. Jak on przebiegał. Z czym miałaś największy kłopot.
6-cio letni post i ty jeszcze sie wcinasz? Zaloz twojego nowego! Przy okazji napisz to porzadnie.
Cytat: asiulkap99
Proszę o pomoc.

mam do napisania dialog po niemiecku.
Zdałaś egzamin z języka niemieckiego. Dzwoni do Ciebie przyjaciel ze Szwajcarii z Lucerny. opowiedz mu kiedy zdawałeś egzamin. Jak on przebiegał. Z czym miałaś największy kłopot.

napisz po polsku to zrobie
Przeciez ona nie ma czasu na takie bzdury. Wciepnela to tutaj i czeka na zbawienie.
Ale w niedziele sie zacznie, bo wtedy juz nie ma czasu na brzeczenie.
edytowany przez hammel: 03 gru 2010
Cytat: Agnieszka199100
Pomóżcie mi to uzupełnić
Sehr geehrte Frau Reimers, sehr geehrter Herr Reimers!
Wie geht es ___Ihnen___? Wohin sind __________ nach Ihrem Besuch
bei __________ noch gefahren? Hatten __________ noch einen schönen
Aufenthalt in Tirol?
__________ habe mich sehr gefreut, __________ nach so langer Zeit
wiederzusehen und ein paar Tage mit __________ in meinem Haus in
den Bergen zu verbringen. Es war eine sehr schöne Zeit, und ich denke
noch oft daran.
__________ geht es gut. __________ bin nach dem Urlaub wieder nach Wien zurückgekehrt
und habe leider zur Zeit viel Arbeit. Aber __________ hoffe sehr, dass ich bald einmal Zeit
habe, __________ in Berlin zu besuchen.
Mit freundlichen Grüßen,
Martin Pointner

Takie testy są na zakończenie praktycznej nauki na UMK? Niezły poziom! A kiedyś była to taka dobra uczelnia! Oj, była...
Cytat: beobachter
Cytat: Agnieszka199100
Pomóżcie mi to uzupełnić
Sehr geehrte Frau Reimers, sehr geehrter Herr Reimers!
Wie geht es ___Ihnen___? Wohin sind __________ nach Ihrem Besuch
bei __________ noch gefahren? Hatten __________ noch einen schönen
Aufenthalt in Tirol?
__________ habe mich sehr gefreut, __________ nach so langer Zeit
wiederzusehen und ein paar Tage mit __________ in meinem Haus in
den Bergen zu verbringen. Es war eine sehr schöne Zeit, und ich denke
noch oft daran.
__________ geht es gut. __________ bin nach dem Urlaub wieder nach Wien zurückgekehrt
und habe leider zur Zeit viel Arbeit. Aber __________ hoffe sehr, dass ich bald einmal Zeit
habe, __________ in Berlin zu besuchen.
Mit freundlichen Grüßen,
Martin Pointner

Takie testy są na zakończenie praktycznej nauki na UMK? Niezły poziom! A kiedyś była to taka dobra uczelnia! Oj, była...

mmoge potwierdzic bo sama tam studiowalam ale nie przypuszczam zeby to bylo zwiazane z poziomem uczelni
Cytat: diego13
Cytat: beobachter
Cytat: Agnieszka199100
Pomóżcie mi to uzupełnić
Sehr geehrte Frau Reimers, sehr geehrter Herr Reimers!
Wie geht es ___Ihnen___? Wohin sind __________ nach Ihrem Besuch
bei __________ noch gefahren? Hatten __________ noch einen schönen
Aufenthalt in Tirol?
__________ habe mich sehr gefreut, __________ nach so langer Zeit
wiederzusehen und ein paar Tage mit __________ in meinem Haus in
den Bergen zu verbringen. Es war eine sehr schöne Zeit, und ich denke
noch oft daran.
__________ geht es gut. __________ bin nach dem Urlaub wieder nach Wien zurückgekehrt
und habe leider zur Zeit viel Arbeit. Aber __________ hoffe sehr, dass ich bald einmal Zeit
habe, __________ in Berlin zu besuchen.
Mit freundlichen Grüßen,
Martin Pointner

Takie testy są na zakończenie praktycznej nauki na UMK? Niezły poziom! A kiedyś była to taka dobra uczelnia! Oj, była...

mmoge potwierdzic bo sama tam studiowalam ale nie przypuszczam zeby to bylo zwiazane z poziomem uczelni

Ależ to poziom maturalny, a nie uniwersytecki!
Cytat: hammel
Przeciez ona nie ma czasu na takie bzdury. Wciepnela to tutaj i czeka na zbawienie.
Ale w niedziele sie zacznie, bo wtedy juz nie ma czasu na brzeczenie.

Od zawsze wiedziałam , że germaniści i ludzie , którzy umieją j.niemiecki sa bezczelni i wyrafinowani ... Ludzie prosza Was o pomoc , więc z łaski swojej albo odmówcie pomocy ,albo jej udzielcie . Hammel po co sie pastwisz i obrażasz? Widocznie ktoś potrzebuje pomocy , a nie pisze dlatego , żeby wzrósł Twój poziom wyższości. A dziewczyna przestała pisać bo tutaj nic sie nie dzieje.Raz na rok komus pomożecie z wielka łaską.Wielcy germaniści ... Żegnam ozięble.
Hejka, obudziłaś się po trzech miesiącach tylko po to aby prawić morały? Du bist ja ein Blitz von Kitz! Hut ab!
Cytat: zochama
Hejka, obudziłaś się po trzech miesiącach tylko po to aby prawić morały? Du bist ja ein Blitz von Kitz! Hut ab!

Laja ist nur wie ein feuchter Furz. Kurz aber unangenehm.
Mógłby ktoś napisać ile trzeba mieć punktów, by dostać się na germe do umk?? Trzeba zdawać wszystko na poz. rozszerz. czy podstawka wystarczy???
2 punkty
Dwa!
Cytat: zochama
Dwa!

Trzy !!!
Kto da więcej?
Słyszałem, że trzy trzeba mieć, aby zacząć studiować germanistykę. Licencjat. Czy to prawda? Czy może ktoś temat rozwinąć? Bo, ja mam już trzy. Nazbierałem.
ZWEI PUNKTE! Das ist schon genug!
beobachter - nareszcie robisz się normalny!
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 37
poprzednia |

« 

Pomoc językowa

 »

Szkoły językowe