Niemiecki w Profi Lingua

Temat przeniesiony do archwium.
Uczy ktos sie z Was w tej szkole niemieckiego?? Znani sa przede wszystkim z angielskiego, ale o niemieckim cos cicho...
Polecam szkołę Pana Adama Sitarka PROEUROPA wszystkim łodzianom. Ten człowiek jest niesamowity!!! Przez 9 miesiecy (na prywatnych lekcjach, co nie jest dostępne niestety dla wszystkich) nauczył mnie i moją żonę języka niemieckiego od zera do ZMP. Podobno jednak kursy u niego są też znakomite o czym świadczy odestek jego uczniów bardzo dobrze zdających państwowe egzaminy językowe. Ten post piszę nie jako reklamę ale jako podziękowanie dla Niego za to co zrobił. Było fenomenalnie, jeszcze raz dziekujemy, Panie Adamie.
Ania i Piotrek
Ten
>człowiek jest niesamowity!!! Przez 9 miesiecy (na prywatnych
>lekcjach, co nie jest dostępne niestety dla wszystkich) nauczył mnie i
>moją żonę języka niemieckiego od zera do ZMP.

Bez obrazy, ale wydaje mi się to mało prawdopodobne, żeby nawet najlepszy lektor był w stanie przez tak krótki czas doprowadzić kogoś do ZMP (rozpoczynając od zera). Ale jeśli to prawda, to możesz coś więcej o tym napisać (jak często się spotykaliście, metoda nauki itp.)?
chyba ze kuli dzien i noc i do pracy nie chodzili...
A ja wierze, ze jest to mozliwe, o ile rzetelnie sie uczyli i codziennie powtarzali i starali sie do mozliwego maksimum siedziec w niemieckim! Prywatne zajecia sa chyba najlepsza forma, nie jest to mozliwe np. w Profi bo tam grupy maja po 15 osob - mozna sobie teraz policzyc ile lektor moze poswiecic czasu jednej osobie - wiecie ile - okolo 5 minut :-) za ktore placicie nie mala kase!!!
tez tak chce szkoda ze w tym wypadku jestem z kraka a nie z łodzi jednak nawet tak wspaniały lektor nie zachęcił by mnie do zmiany zamieszkania:)
ja tez mam wspaniałą nauczycielke niemieckiego, ma nie tylko do nas cierpliwosc ale umie doskonale uczyc.
życze naszej oswiacie wiecej takich lektorów zwłaszcza jesli maja duza cierpliwosc
Takie cuda w Profi Lingua nie sa mozliwe, z niemieckiego maja wyjatkowo kiepskich lektorow, widac ze mowia w sposob wymuszony i jakos ciezko im idzie, kurcze ale dalem sie nabrac - Czy zna ktos lepsza szkole do nauki niemieckiego w Katowicach??
A w jakiej krakowskiej szkole najlepiej uczyć niemieckiego? Pomóżcie!
Najlepiej w Goethe Institut, tutaj Profi nie ma co sie rownac!
Profi Lingua w Wawie to tez cienizna, jeśli chodzi o niemiecki - chodzilam tam prze semestr. Zreszta widac to po akcji ulotkowej - co semestr muszą naganiać sobie nowych naiwniaków, żeby zapełnić miejsca po osobach, które im mówią \"DZIEKUJEMY\".
naprawde? ;) lektorka niemieckiego z Profi - Ania, Kraków - jest również lektorką w Instytucie. czy myslisz że w Profi uczy inaczej?
pozdrawiam
ja sie ucze tam niemieckiego w profi-lingua w wawie. jestem bardzo zadowolona bo poziom jest zadowalajacy i nie jest na niskim poziomie. moge wszystkim polecic ta szkołe gdyz uwazam ze warto, szczególnie ze nie nalezy ona do najdrozszych
>Najlepiej w Goethe Institut, tutaj Profi nie ma co sie rownac!

Jak duże grupu językowe są w Geothe Institut???

Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedź!
no ok Pan Sitarek przygotowal was do ZMP ale czy zdaliscie ten egzamin?czy mozecie poslugiwac sie jezykiem niemieckim w kazdej sytuacji i wypowiedziec na kazdy temat ?nie sadze zeby mozna sie nauczyc jezyka w 9 miesiecy na to potrzeba troche czasu a przede wszystkim obycia w tym jezyku ale jesli ktos nauczy sie obcego jezyka w 9 miesiecy to jest dla mnie poprostu geniuszem.
Witam Wszystkich! Od dwóch miesięcy uczęszczam na zajęcia z języka niemieckiego w Profi Lingua (poziom podstawowy). Owszem, zgadzam się z tym, że szkoła ta jest '' profi " lecz nie w uczeniu języka, ale we wprowadzaniu nowoczesnych metod nauki, opartych na "teorii chaosu". Krótko mówiąc, zawiły program zajęć sztucznie wypełniony nic nie wnoszącymi ćwiczeniami... Jaki jest cel takiej polityki? Moim zdaniem to prosta strategia marketingowa: oby nie nauczyć się zbyt wiele! Jest przecież następny semestr za 600 zł i następny... Może za rok lub dwa ta ciekawa układanka przybierze jakiś kształt? Ja nie zamierzam się o tym przekonać; szkoda pieniędzy i czasu. Język niemiecki w Profi Lingua - NIE POLECAM !!!
Ja zdałam właśnie test. Nie wiem jak tram jest. W pon. ide pierwszy raz. Strassznie sie denerwuje!!!!!!
Jak już pisałam byłam tam. Przyjazna atmosfera i nawet prosty tn test, chociaż jestem w 3gr.!!!!;'0
Ja kiedys chodzilem na niemiecki w Katowicach, ale rewelacyjnie to nie bylo - lektorka mowila glownie po polsku, to tak jakby bala sie niemieckiego, ktorego miala nauczyc!? Hmmm...
Ja chodzilam swego czasu ( 2 lata temu) na niemiecki do Szustera w Łodzi. (na angielski tez tam chodzilam przez 2,5 roku) i musze przyznac ze to naprawde swietna szkola. Jest dosc drogo, ale mozna placic w ratach. W kazdej chwili mozna sie wycofac,jednak dostaje sie tylko 35% zwrotu kosztow (przynajmniej tak bylo jak ja tam chodzilam). Na niemieckim lektorka byla zawsze perfekcyjnie przygotowana do zajec, bardzo ciekawie prowadzila zajecia (mialam 6h w tygodniu), dla kazdego miala czas, zawsze mozna bylo umowic sie z nia na dodatkowe konsultacje (z tego co pamietam to przyslugiwaly raz w tygodniu i rzeczywiscie wiele osob z nich korzystalo. Jak ktos nie zaliczyl testu to przychodzil na konsultacje poprawiac zeby nie tracic normalnych zajec). jak ktos mial jakis problem to dawala dodatkowe materialy, bardzo dobrze potrafila utrwalic gramatyke. Troche gorzej bylo z mowieniem,bo grupy byly dosc liczne (ok 15 osob), ale zwykle rozmawialismy w parach (dla mnie to dobrze bo nigdy nie czulam sie pewnie z mowieniem po niemiecku a juz na forum grupy zwlaszcza). Nie wiem jak lektorka to robila, ale zawsze wiedziala kto, kiedy i jakie bledy zrobil jak rozmawialismy w parach:) chodzilam tam tylko 3 miesiace (brak czasu), ale z zagrozenia z niemieckiego w tak krotkim czasie wyciagnelam sie na solidna 4:) gdybym miala wiecej czasu teraz to bym z powrotem sie tam zapisala, jednak na razie zostaja korepetycje prowatne:)
mozesz mi to przetłumaczyc? to sprawa bardzoo eazna bede dozgonnie wdzieczna... prosze o pomoc!!!!

pociag odjezdza o godzinie 18 z peronu3.
miedzynarodowa kasa biletowa znajduje sie po lewiej stornie.
właśnie ogłoszono ze pociag jest opóźniony o pol godziny.

byłam w zakopanem dwa tygonie i mieszkałam w schonisku gorskim.
podczas wycieczki swieciło słonce, padał snieg. zobaczyłam wiele ciekawych miejsc i chodziłam szlekami gorskimi.

nie podoba mi sie pomysł spedzenia wolnego czasu w dyskotece. moze pojdziemy do teatru?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe