studia w Berlinie

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszystkich!!ja mam do was pytanie. Pewnie ebdzie ktos cos wiedzial o uczelniach w Berlinie...???myslalam o FU albo o HU ale w sumie malo co wiem o tych uczelniach wiec bylabym wdzieczna za kazda inf. Najbardziej mnie interesuje jakie sa tam oplaty razem ze wszystkimi dplatami na miesiac i czy przez rozpoczeciem studiow mozliwy jest kurs niemieckiego..jesli tak to czy jest platny??jak tak to ile....bede wdzieczna za wwszelkie inr.pozdarwaim...
No hej właśnie miałem Ci to napisać bo dla mnie Viadrina jest atrakcyjna ze względu na kierunek prawo (wiesz dwa w jednym) ale jeśli Ciebie interesuje ekonomia w niemczech to własnie polecam Berlin renomowane uczelnie niedaleko od domu no i stolica a nie jakas tam dziura i berlin nie jest taki drogi w porownaniu np. do monachium koloni czy innych większych miast opłaty z tego co sie orięntuje to tak samo czyli ok 200 Euro semest + ubezpeiczenie + akademik co miesiąc więcej info dam ci za miesiąc poneiważ moje kolezanki zaczynają tam studiowac ale nie wiem jeszcze na który kierunek sie zdecydowaly nie zwazaj na błędy bo mam trochę promiila w krwi :)
promila we krwi mowisz..:)....znam to...dzisiaj przez caly zdien sie meczylam po wczorajszych promilach...ale niewazne... mam pytanko...czemu piszesz ze pozniej co roku akademiki sa drozsze??Bede wdzieczna za dalsze inf:)
nie żle mnie zrozumialaś, dalsze info pozniej
akademiki www.studentenwohnheim-berlin.de/ fajna jest tez ta strona mozna znalesc nieraz naprawde cos taniego www.studenten-wg.de
hey,niewiem czy moge ci cos pomoc,ale to jest strona FU i tam jest podane wiekszosc informacji:) www.fu-berlin.de
Pozdrawiam