Hannover

Temat przeniesiony do archwium.
Witaam!!
Wlasnie skonczylam Technikum, teraz tylko czeka mnie matura i potem wyjezdzam jako au pair na rok w okolice Hannoveru.
Czy jest moze ktos w okolicach, kto studiuje na uniwersytecie w Hannoverze??lub zna jakies inne szkoly do ktorych mozna isc po Technikum albo jakies Studium??interesuje mnie tryb zaoczny i chcialabym sie dowiedziec jak to jest w niemczech ze studiowaniem zaocznie, jakie koszty ,wymagania itd...
bede wdzieczna za odpowiedz, pozdraiwam
wiesz, technikum czy nie technikum - liczy sie matura. jesli chcesz studiowac w niemczech, musisz miec jakis certyfikat zaswiadczaajcy o znajomosci niemieckiego, najlepiej DAF, ale większość uczelni honoruje ZMP (ale ten rzadziej), ZOP i wyższe.

co do kosztow: przejrzyj sobie strone www.uni-hannover.de moja kuzynka (zamieszkala od 18 lat w tym miescie) studiuje tam geologie na dziennych i bardzo sobie chwali.
Czesc!! Ja tez w tym roku wybieram sie na au pair do Hannoveru, ale w charakterze au pair. Teraz studiuje germanistyke biore dziekanke i wyjezdzam zeby podszkolic jezyk. W Hannoverze mam kolezanke z Polski ktora wlasnie tam wyjechala i zamierza podjac tam studia od pazdziernika tez w systemie zaocznym, wiec popytam ja o wszystkie formalnosci.
Z tego co wiem musi zdac egzamin DSH, bo sciagalam jej przykladowe z internetu
Pozdrawiam i powodzenia
Hej!a kiedy dokladnie sie wybierasz??ja tez jade jako au pair kolo Hannoveru (jakies 20 km od) wiec moze bedziemy mogly sie spotkac, podaje maila jak masz ochote to napisz [email] pozdrawiam
hej ja też jade jako Au pair w okolice Hannoveru...jak chcesz to napisz do mnie meila to sie jakoś ugadamy i może będziemy mogły sie spotykać?zawsze to raźniej:) pozdrówka
Hej Aga!
Chętnie napisze do Ciebie maila, ale musisz go najpierw podac, bo nie wiem jak na tej stronie to sie sprawdza, jak cos to moj jest podany wiec mozesz napisac pierwsza napewno odpisze, pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa