KURS niemieckiego w Niemczech

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszystkich!!! Czy ktos z Was uczył sie niemieckiego na kursie w Niemczech?. Ja ucze się ponad dwa lata niemieckiego i mam zamiar wyjechac na taki kurs np do Berlina -interesuje mnie 2 tygodnie. Mozecie polecic mi jakąs szkołe ( koniecznie z noclegami)? Aktualnie rozważam ofertę szkoły did ( warto do niej jechać? tania to ona nie jest... ) pozdrawiam, amelka
www.goethe.de sprawdz na tej stronce
Ja również byłabym zainteresowana, chciałabym wyjechać na taki kurs na wakacjach, może nawet ktoś był i mógłby mi coś polecić ;)
www.daad.de
Hej, jesli chodzi o Berlin to nie mam pojecia.. Moge polecic Wam szkole w Köln. Nazywa sie Activ Lernen, uczeszczam do niej wlasnie i bardzo mi sie podoba :) fajni ludzie, bardzo mili i pomocni nauczyciele:)
Jezeli interesuje Ciebie i innych szkola i kurs w Hamburgu, to polecam strone http://www.translingua.pl/wakacje_jezykowe_w_hamburgu.html
Przykladowo pobyt 2 tyg (kurs i zakwaterowanie) 490Euro. Mamy dobre doswiadczenia od kilku lat i wielu zadowolonych z pobytu studnetow.

Pozdrawiam
Iwona
Dalszych informacji chetnie udziele pod [email]
A ja polecam Sprachinstitut Treffpunkt w Bambergu http://www.treffpunkt-deutsch.com/ Byłam tam miesiąc i jestem bardzo zadowolona. Niestety nie jest zbyt tania, ale za jakość się płaci... :)
Jeśli chodzi o Berlin to moge polecić Hartnackschule. genialna szkoła, bardzo przystepne ceny (doslownie taniocha moznaby powiedziec;),swietna kadra no i super uczniowie. Problemem moze byc to ze minimalny czas kursu to miesiac ale 2 tygodnie to sie nawet nie oplaca ;)
Znana szkoła w BErlinie jest tez BSI bedacy w sumie najwiekszym konkurentem Hartnacka. TAm ceny sa moze troszke nizsze ale coraz wiecej ludzi z niej rezygnuje.
Mam nadzieje ze troszke rozjasnilam sprawe ;)
Pozdrawiam
Aha i zapomnialam dodac ze W ZADNYM WYPADKU nie zapisuj sie do GOETHE INSTITUT (mowie tu o Deutschlandzie) bo ceny sa porazajace a warunki wcale nie lepsze ;)
JAk goethe to tylko w polsce ;)
Czy moze byl ktos na kursie jezykowym z almature? Chodzi mi konkretnie o monachium.
nie chce sie wymadrzac ale nie radze jechac za posrednictwem biur gdyz jest conajmniej dwa razy drozej! conajmniej! lepiej sobie samemu wynajac i za kurs zaplacic ;) no chyba ze jestes obrzydliwie bogata i na finansach ci nie zalezy ;)
Witam wszystkich. Tez chce sie wybrac na taki kurs wyjazdowy do Niemiec, ale nie mam pojecia do jakiego miasta najlepiej? I z jakiej firmy? W intenrecie jest ich troche, chcialabym z agencji ktora oferuje takze zakwaterowanie. Prosze poleccie cos.
hamma jakos nis e moge sie doczytac jaka jest cena za kurs miesieczny?
ceny masz na stronie szkol
Chciałbym polecić super szkołe w Berlinie, z naprawdę fajną atmosferą świetnymi nauczycielami, mnie uczył międzyinnym młody wykładowca z Freie Uni. Berlin. Jest to szkoła Ih Prolog Berlin http://prolog-berlin.com/ .
alisee może sama sobie zorganizuj bez biura podróży często szkoły po prostu oferują też zakwaterowanie.
ja wrocilam wczoraj z Monachium. Uczylam sie miesiac w DID. SUPER ! zajecia ciekawe, nauczyciele naprawde fajni, pomagaja w nauce itd. organizacja czasu wolnego bardzo dobra :) naprawde moge polecic ta szkole :)
a wiesz moze jakie sa odleglosci od rodzin goszczacych do szkoly. rowniez interesuje mnie Monachium
pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Brak wkładu własnego

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie