V Liceum Ogólnokształcące

Temat przeniesiony do archwium.
Jak to jest z j. niemieckim w V LO w Krakowie?
Czy to, że mam tytuł laureata odrazu pozwala mi się go uczyc jako j. pierwszego?
Czy cos o tym wiecie?
nie ma problemu. tzn. jeden język wybierasz sobie jaki chcesz 4- lub 2-godzinny, a drugim jest angielski. np. jak sobie weźmiesz 4-godzinny niemiecki, to automatycznie masz angielski 2-godzinny. to zaznaczasz w podaniu w omikronie, jaki chcesz, a na początku roku są testy, żeby przydzielić daną osobę do danego poziomu zaawansowania języka ;)
Bzdura jest 6 godzin jesli uczysz sie do DSD II.
DSD owszem, ale ona pytała ogólnie o niemiecki jako język wiodący ;P a co do DSD, to wiem dobrze, że jest 6 godzin - ach ten piątek, 7 rano :P
Do jakiej szkoły Wy chodzicie?!:p ja miałem 8h niemieckiego w tygodniu, teraz mam 6 i plan miałem i mam w miarę - piątek 5 lekcji: 3 niemieckie, 2 wuefy ^^ Znaczy się... już teraz to tylko 3 niemieckie ;)
normalnie Wam zazdroszczę... ja mam 3 godziny niem. tygodniowo i nie ma możliwości zdawania DSD...
Ja własnie chciałabym uczyc się do DSD II w piatce.
no to dostań się, napisz dobrze test na początku roku i będziesz
he, he ale ja mam laureata i nic nie bede pisać
każdy pisze xD
ale ja moge teraz nic nie napisać i tak jetsem przyjeta.
Fajne przywileje
Stimmt das? Dann bist Du kein wirklich sympathischer Mensch.
wieso?
Nawet jakbyś miała laureata, ZD i inne rzeczy to i tak test trzeba pisać :) A jeśli chcesz to DSD to się przy rekrutacji dowiedz co musisz w tej kwestii zrobić, bo tam mają chyba jakieś specjalne wymogi.

PS. Na jaki profil się wybierasz?? :P
Dziękuj, byłam juzna dniach otwartych i zdazyłam się dowiedzieć ( ale dzieki za radę)
Temat przeniesiony do archwium.