Konkurs przedmiotowy dla gimnazjum - laureaci

Temat przeniesiony do archwium.
Mamy tu już jakichś laureatów ?

Ja mogę się pochwalić, że się fartem załapałem na równe 80 %, więc udało mi się zdobyć ten zacny tytuł ;) Tego samego gratuluję Agnieszce :)
Danke schoen. ;p
Ze mna tak samo jak z toba ledwo co ale sie udalo
tobie tez gratuluje :D
Jam laureatka z podlaskiego
na 69 pkt miałam 60
na 5 najlepszych wyników mój byl ostatni :D
nie wiem jak u Was ale u nas laureaci to 5 najlepszych wyników i jak widać ledwo sie załapałam :P
fajnie jest mieć 69 pkt na 60? u nas 50 osób jest laureatami.
W naszym lubelskim województwie laureatem może zostać każdy, kto zdobył conajmniej 80 % punktów ;)
>fajnie jest mieć 69 pkt na 60?
tego nie wiem
ale chyba fajnie biorąc pod uwage ze to wykracza poza punktacje ;P
a i u nas laureatami jest napewno mniej niz 50 osób bo w finale naliczyłam tylko 22 osoby
to miałam na myśli- =P
U nas jest tak że ok 200 osób przechodzi do wojewódzkiego pisemnego, połowa przechodzi do ustnego a 5 osób jest laureatem.
Gratulacje dla laureatów i tych, którym niestety trochę zabrakło ;)
hehehe- miałam na myśli że 50 osób jest laureatem=P a u nas jeszcze nie było ustnego więc nie znamy jeszcze laureatów
My w Malopolsce mamy zawsze najciężej, ale dzięki temu wiej umiemy niz inni.
Ja jestem laureatem, nie chwaląc się już drugi raz (jestem w II klasie) i byłem też w 1. Mam pytanie:Jakie uprawnienia mają laureaci ?
A z jakiego województwa jesteś? bo to chyba jest w każdym inaczej- np w małopolsce możesz sobie wybrać liceum jakie chcesz i mają obowiązek Cię przyjąć.
p.s jesteś laureatem z którym miejscem?- czy można 2 razy brać udział w tym samym konkursie jak sie już wcześniej zdobyło tytuł laureata???
Zawsze można.
Jestem z Podkarpacia.U mnie chyba też coś takiego jest jak w Małopolsce no i oczywiście 6 ^^
Aaa...Jeżeli chodzi o miejsce to chyba cos koło 25 na 30 :/ Ale to ma jakieś znaczenie przy uprawnieniach? Rok temu byłem pierwszy.
Nie tylko w Małopolsce ale też w innych wojewodźtwach jesli masz laureata to każda szkoła w Polsce stoji przed tobą otworem, każda.
to i ja sie pochwale ;)) tez jestem laureatka. :))
Ja tez- wow - ale sie ciesze
ja rónież jestem laureatką 91% możliwych punktów
Wow, jaki jest sens kontynować temat zakonczony prawie pół roku temu?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Brak wkładu własnego

 »

Szkoły językowe