LICEUM WROCŁAW !!

Temat przeniesiony do archwium.
Jestem w klasie III gimnazjum i oczywiście muszę dokonać wyboru dotyczącego mojej przyszłości ...
Wiem na pewno, że będzie to liceum ogólnokształcące z rozszerzonym językiem niemieckim, gdyż uwielbiam ten język i bardzo szybko się go uczę... zastanawiam się nad jakimś b. dobrym LO we Wrocławiu, takim żeby przygotowało, bo chcę studiować germanistykę!! Jakie są wasze propozycje dobrego liceum?!
Ja myślę nad X, IX, IV i VIII..
Ale teraz już sama nie wiem
POMOCY !!!
Hej. Myślę, że najlepsza będzie VIII albo IX - ale to tylko moje skromne zdanie. O tych liceach słyszałam najlepsze opinie, jeżeli chodzi o języki.
Ja sama chodzę do VII, do biolchemu, więc niewiele ma to niestety wspólnego z niemieckim.
A ja bym Ci poleciła LO nr 13.
Sama tam chodzę i poziom jest wysoki, chociaż ja w klasie dwujęzycznej to już w ogóle... Ale to chyba tak jak wszędzie wszystko zależy od tego na jakiego nauczyciela trafisz bo w każdej szkole są Ci lepsi i gorsi..
A czemu nie LO XIV? Nie jestem z Wrocka, ale wiem, że czternastka bije wszystkie LO w mieście o głowę. No i jest chyba w pierwszej piątce/dziesiątce w kraju.
Tutaj jest stronka: www.lo14.wroc.pl
Poza renomą ma też we Wrocławiu opinię rzeźni, dlatego wielu uczniów, choć zdolnych, unika jej jak ognia :)
a co tam takiego strasznego mają?!:p
Nie wiesz, co się w rzeźni robi? ;-)
to oni tam nie chcą, bo to liceum, gdzie rzeźników kształcą?:p
nie wiedzą, co tracą, dzisiaj rzeźnikom nietrudno o pracę....
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia