Szkoły językowe - Katowice

Temat przeniesiony do archwium.
hej wszystkim,
nie było aktywnego wątku o nauce niemieckiego w Katowicach więc zakładam nowy, chciałem podpytać, może są osoby z mojego regionu. Interesuje mnie nauka niemieckiego na poziomie średnio-zaawansowanym, chciałbym jednocześnie mieć zajęcia, ale też robić coś poza nimi. Póki co rozejrzałem się i wygląda dla mnie ciekawie metoda rapid deutsch, to jest podobno odpowiednik metody direct english (ulepszona metoda callana). Czy ktoś z was chodził na takie kursy i mógłby coś polecić??? Póki co wybrałam sobie wstępnie szkołę lingua house bo dają mi dostęp dodatkowo online i e-learning to mógłbym dodatkowo uczyć się sam w domu, a i ceny są OK. Please o podpowiedź jakąś na temat tej metody rapid d.
sorry za dubla, bo doczytałem teraz, że nie ma platformy online do niemieckiego ale są za to dodatkowe materiały w postaci książek i są materiały na CD, także też na plus bo przynajmniej są możliwe do odłuchania zdalnie sobie różne materiały. Z tego co się jeszcze doczytałem to metoda ten rapid deutsch ma tak jak jej angielski odpowiednik poprawione słownictwo - bardziej współczesne (bo stary callan wiem, że bazował na dość "niemodnym" słownictwie) no i są dodatkowe kwestie gramatyczne. Jak ktoś korzystał z nauki tą metodą to będe wdzięczny za info :-)
ja mogę Ci tylko podpowiedzieć, że uczyłam się metodą "direct" zarówno angielskiego jak i niemieckiego i jeśli upatrzyłeś sobie szkołę, która ma dobrego lektora to będziesz zadowolony. Ja zaczęłam od angielskiego tą metodą i kiedy wybierałam kurs niemieckiego od razu poszłam na odpowiednik czyli właśnie ten rapid bo mi tą metodą świetna szła nauka. Zapisz się, spróbuj, generalnie mało komu metoda ta nie przypada do gustu to i chyba ryzyko jest stosunkowo niewielkie...
dzięki za info, sorry za opoźnienie, właśnie z wróciłem z wyjazdu :) generalnie się zdecydowałem, mam tą szkołę lingua house w dobrym miejscu akurat mi pasuje. Doczytałem dokładniej, że są lekcje próbne za free do sprawdzenia jak to działa w praniu i jak będzie OK, to pójdę sprawdzę i wtedy polecę sam ;-)

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa