Kurs jęz. niemieckiego Heidelberg

Temat przeniesiony do archwium.
Witam
Od września będę mieszkać w Heidelbergu i w związku z tym mam pytanko ;D
Czy zna ktoś w Heidelbergu, niedrogi kurs jęz. niemieckiego dla osób znających podstawy niemieckiego ? Proszę najlepiej o adres :) Danke schon ! :))
Wydaje mi się, że powinnaś nareszcie zacząć uczyć się obsługi Gugla, bo tak, to zginiesz w Heidelbergu!
dziękuje za polecenie szkoły językowej :)!!! a ty powinnaś nauczyć się czytania ze zrozumieniem młoda damo. Bo bez tego nic już nigdy nie przeczytasz . Bo jeżeli ktoś nie wie jaką szkołę wybrać i prosi o propozycje dobrej szkoły to udziela się odpowiedzi SENSOWNEJ a nie odpowiedzi bez sensu , jak łysy warkoczem dosłownie ;] genug :D! xD
Zauważyłem, że ostatnio forum to zamiast pomagać to raczej traci swój cel... A ludzie są strasznie opryskliwi i złośliwi...
Heidelberg świetne miasto! :) Najładniejsze jakie widziałem w DE :)
wojtek, nie picuj mnie tutej.... Tacy są Polacy, ta przyszłość narodu. Ty tu nic nowego nie zauważasz. Oni tu przyłażą tylko po to, żeby komuś ino nawymyślać. Ty tak samo. Odkrywasz Amerykie?
Coś takiego, jak bardzo tani kurs językowy w Heidelbergu (n.p. Volkshohschule) potrafi znaleźć każdy głup w necie wklepując bezmyślnie jedynie "heidelberg" (z małej litery i bez cudzysłowu) i natychmiast ląduje na stronie miasta. Oraz otrzymuje mnóstwo informacji na każdy temat. Czy aby kłamię?
A, taki Polak się od razu obraża, bo mu trzeba podać linka pod nos. Jeśli się go nie poda, to majestat się zapada pod ziemię i plwa na wszystkich ogniem i żółcią. rzucając się, jak kozi bobek na werblu
Małolaty i tyle.
btw. O Heidelbergu jestem tego samego zdania, co ty.
Znalazłam przeszło ponad pięć szkół językowych w Heidelbergu , i na co mi to ? jeżeli nie wiem która ze szkół jest godna polecenia. Google mi nie podpowie tak jak ludzie którzy są tam na miejscu i uczęszczali na taki kurs. Przykro że są tacy ludzie na forum jak ty, którzy chcą tylko dogryźć ;/
Cytat: anusiakowska
Znalazłam przeszło ponad pięć szkół językowych w Heidelbergu , i na co mi to ? jeżeli nie wiem która ze szkół jest godna polecenia. Google mi nie podpowie tak jak ludzie którzy są tam na miejscu i uczęszczali na taki kurs. Przykro że są tacy ludzie na forum jak ty, którzy chcą tylko dogryźć ;/

1. Super, jak znalazłaś. Widać, że jednak można.
2. Google podpowie - są fora i opisy szkół/kursów dawane przez uczniów/uczestników.
3. Przykro mi, że są ludzie, którzy nie potrafią korzystać z wyszukiwarki internetowej (są programy przeciwdziałające wykluczeniu ze społeczeństwa informatycznego)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie