Kursy w Niemczech

Temat przeniesiony do archwium.
Witam!
Chciałbym zapytać o opinie, prosić i polecenie jakiś dobrych szkół językowych w Niemczech dla obcokrajowców.
Czy jest choćby coś takiego jak w Anglii, że robisz kurs i przy tym pomagają ci znaleźć pracę żeby na ten kurs zarobić?
Ktoś był na czymś podobnym, lub słyszał?
w całych Niemczech? Chory jesteś?
Co "w całych Niemczech"?
Cytat: Vespertilio
jakiś dobrych szkół językowych w Niemczech
To "w całych Niemczech".
W ogóle na terenie Niemiec
Cytat: irkamozna
w całych Niemczech? Chory jesteś?
ok, a odpowie ktoś kto nie jest idiotą?
Idiocie nikt nie odpowie.
Ale mam deal dla ciebie:
- podaj mi jakieś dobre ogólniaki w Polsce z językiem angielskim (albo na terenie Polski - wszystko jedno, jak to sformułujesz)
Wtedy zastanowię się nad twoim idiotycznym zapytaniem.
Deal, or no deal?
btw. pragnę podkreślić, że, tak samo, jak ty, nie mam internetu! Ist das klar?
edytowany przez irkamozna: 30 wrz 2012
Co za ckm...
Byłaś w takiej szkole? Uczyłaś się? Jesteś zadowolona i możesz ja polecić? Jesli tak to się podziel, jeśli nie to nie spamuj!
w moim ogólniaku angielski był słaby, nie polecam...
Cytat: Vespertilio
Co za ckm...
Byłaś w takiej szkole? Uczyłaś się? Jesteś zadowolona i możesz ja polecić? Jesli tak to się podziel, jeśli nie to nie spamuj!
Rozumiem, że "no deal".
CKM to ty jesteś. I przestaj pie...yć o dupie Maryni!
Szkoły j.niemieckiego Sprachcaffe znajdują się we Frankfurcie i Dusseldorfie.
Sprachcaffe to międzynarodowy organizator działający od 30 lat na rynku.
Kursy niemieckiego w Niemczech na http://www.sprachcaffe.com/polski/kursy_niemieckiego/niemcy.htm
Hej! Ja do niedawna mieszkam w Berlinie i tak jak Ty poszukiwałam jakejs fajnej szkoly lub kursu on line. Czy planujesz od podstaw czy juz kiedyś się uczyles? tak czy siak kursow jest duzo, ale cena pozostawiaja duzo do zyczenia... Ja teraz ucze się w DeutschAkademie, jestem na kursie intensywnym 4x tyg za 200 e, sa tansze integracyjne kursy za ok 140 e ale grupy w ktorych sie uczysz sa tak duze, ze trudno o szanse wypowiedzi na zajecicach.W DeutschAkademie maja bardzo dobrych nauczycieli i grupy do 10 osob, jest fajna atmosfera i nie ma szans , ze bedziesz sie nudzic. Do tego maja bardzo dobre materialy do uczenia on-line. Mysle,ze jak solidnie przyciądziesz to z ich strony mozesz sie sam nauczyc w miesiac na poziom komunikatywny. no i jest za free, co najlepsze:) Ja jestem mega zadowlona.Z tego co wiem, maja tez placowki w Wiedniu i Monachium.Ale ja polecam Berlin, super miasto !
link:http://www.deutschakademie.de/online-deutschkurs/polnisch/
Cytat: ISABELLA85
Hej! Ja do niedawna mieszkam w Berlinie...
To już ciebie stamtąd wywalili?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa