dobra szkola niemieckiego

Temat przeniesiony do archwium.
czesc!mam prosbe.czy moze ktos mi polecic jakas dobra szkole jezykowa w Bydgoszczy ,w ktorej dobrze ucza niemieckiego. Szczegolnie chcialabym sie czegos dowiedziec na temat Empiku, poniewaz uczylam sie niemieckiego w tej szkole w Toruniu i bylo fajnie. Czekam na informacje i pozdrawiam.zosia
Poszukaj w sieci o empiku znajdziesz dokładne informacje
wiem, ale mi chodzi o opinie ludzi ktorzy chodzili na kursy.czy jest dobry lektor i jakie sa efekty.
ludzie!nikt z was nie chodzil nigdy na kurs?nie mozecie podzielic sie swoimi opiniami:(
lektor .... hy hy .... ja lepiej mowilam od lektora ...... a mieszkalam w niemczech tylko przez rok .... beznadziejny



http://www.nirvana-shop.com/ref.php?id=5409fdd38c18f5
no chyba jakis dobry lektor gdzies sie uchowal?chociaz ja teraz chodze na niemca do jednej ze szkol jezykowych i tez jest beznadziejeny.
Ja chodzę na dobre kursy. Ale to jest w Łodzi. Szkoła \"Alma\" - bardzo dobrze tam uczą. :)
Ello Ziomy,

W Bydzi polecil bym Nauczycielska Szkole Jezykow Obcych przy ul. Dworcowej blizej PKP. Fajna Ekipa tylko trzeba uwazac na wice - dyrektor ;o), Ta jak sie dobierze to skonczyc nie moze ;o).

YO
Zosiu.....ja chodzilam do Empiku w Bydgoszczy na Niemiecki. Bylo milo i fajnie. Luzna atmosfera. Wiecej gadania niz w szkole , ktorego tam praktycznie nie ma. Teraz mam zamiar sie tam zapisac na wyzszy poziom (wczesniej bylam na 5 ), po ktorym zdaje sie ceryfikat ZD. Ogolnie polecam. pozdr
Temat przeniesiony do archwium.