SPRZEDAM KSIĄŻKI DO C1

Temat przeniesiony do archwium.
Witam.
Mam do sprzedania następujące książki do Certyfikatu C1:
Mit Erfolg zum Goethe-Zertifikat C1 Testbuch (Lektor Klett)
Mit Erfolg zum Goethe-Zertifikat C1 Übungsbuch (Lektor Klett)
Fit fürs Goethe Zertifikat C1 Prüfungstraining (Hueber)
i gratis dorzucam Training Zentrale Mittelstufen Prüfung Band 1 (Hueber), który co prawda dotyczy dawnej formuły certyfikatu C1, ale są tam też typy zadań, które przydadzą się przy nauce do obecnego C1.
kontakt e-mail: [email]
będziesz to teraz pakować do każdego działu? Zamulać serwer? Nie masz co robić? Jeden raz ci nie wystarczy i wszędzie musisz to wpisać? Masz jeszcze 6 możliwości.
Wyluzuj. Widzę, że ktoś tu myśli swoimi kategoriami i patrzy na innych oraz ocenia ich przez pryzmat siebie. Szkoda :)
Wpisałam to 2 razy i więcej nie mam zamiaru.
Cytat: lena-z
Witam.
Mam do sprzedania następujące książki do Certyfikatu C1:
Mit Erfolg zum Goethe-Zertifikat C1 Testbuch (Lektor Klett)
Mit Erfolg zum Goethe-Zertifikat C1 Übungsbuch (Lektor Klett)
Fit fürs Goethe Zertifikat C1 Prüfungstraining (Hueber)
i gratis dorzucam Training Zentrale Mittelstufen Prüfung Band 1 (Hueber), który co prawda dotyczy dawnej formuły certyfikatu C1, ale są tam też typy zadań, które przydadzą się przy nauce do obecnego C1.
kontakt e-mail: [email]

Wszystkie pozycje dostepne w sieci.
Cytat: lena-z
Wyluzuj. Widzę, że ktoś tu myśli swoimi kategoriami i patrzy na innych oraz ocenia ich przez pryzmat siebie. Szkoda :)
Hejka, du merkst aber wirklich alles! I nawet widzisz, ze ktos? Ho-ho! A kto to ten "ktos"? Chyba nie masz mnie na mysli (jesli myslisz)?
edytowany przez zochama: 30 cze 2011
Myślę. W przeciwieństwie do kogoś:) innego myślę, bo jad, zawiść oraz brak kultury i szacunku do innego człowieka nie zatruwa mi tego myślenia.
Nie wiem w ogóle, o co mnie się czepiasz. O to, że chcę sprzedać po cenie książki komuś, komu się mogą przydać? O to, że AŻ 2 RAZY się ogłosiłam?
Sama nie masz ani szacunku ani kultury. Robisz sobie tylko czata z forum, bo masz problem ze sobą samą. Musisz się samourealnić przez wyżywanie się na innych forumowiczach. Znamy te choroby, znamy. Do kogoś się ciągle czepiasz, jakby to było bardzo potrzebne przy sprzedawaniu książek.
Forumowicze sami ocenią, kto tu się kogo czepia, bo z tego co widziałam na forum, to już niejednemu dałaś się we znaki, sfrustrowana życiem osobo! Ja jeszcze z nikim stąd nie wdałam się w pyskówkę, bo zależy mi na merytorycznej dyskusji. Nie mam zamiaru już ci odpisywać z szacunku do samej siebie i do pozostałych forumowiczów. Nie będę obniżać poziomu tego forum, bo widzę, że ty podjęłaś się tego "zadania" za nas wszystkich!
Tschüss!
Tobie też się wdam z twoimi mementomoricznymi dyskusjami w sprawie sprzedaży książek. Dzieci do książek i do nauki i nie pyskować tu na forum. Ot, pouczacz się znalazł!
A Lukar nie pomoże, bo taki sam dzieciak, jak ty. Na pewno nie zmienił dzisiaj pieluch, bo wywala wpisy bez składu i ładu.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie