materiały do ZMP

Temat przeniesiony do archwium.
proszę o pomoc!!!! czy ktokolwiek mógłby mi udostępnić przykładowe testy ZMP albo materiały,z których mógłbym się przygotować? z góry serdeczne dzięki!
hej
Na stronce goethe institut znajdziesz przykladowy zestaw, poza tym polecam ci ksiazke mit erfolg zur MP(übungsbuch und testsbuch). Ja mam rowniez zestawy z goethe institut,ktore sa platne ale niestety nie widze teraz mozliwosci aby ci je przeslac bo jestem w niemczech. Kiedy masz egzamin?
pozdrawiam
serdeczne dzieki za info.egzamin mam jesienia w pazdzierniku i listopadzie w katowicach.gdybys do tej pory wrocil z niemiec to bardzo bym prosil o te przykladowe testy.jakbys mogl to wyslij je na [email] bede Ci bardzo wdzieczny.
hi
w pazdzierniku powinnam byc w polsce.materialy bede musiala ci wyslac poczta.jak przyjade to napisze do ciebie na maila. pozdrowionka
Zdalam to wlasnie w Katowicach i posiadam materialy. Chetnie sie pozbede. [email]
Ja bym się bardzo chętnie skusiła na te materiały do ZMP . Proszę o kontakt na [email]
Czy ktoś jeszcze miałby materiały do ZMP??
Byłabym b. wdzięczna...
ja biore wszystko co sie da zwiazane z ZMP prosze o kontakt
[email]
Infomuje, ze obecnie posiadam tylko ksiazki EM. Materialy (testy) zostaly juz zamowione przez chetne osoby ("kto pierwszy, ten..").
mój adres: [email]

dzieki z góry
Witka, tak sie sklada, ze posiadam materiały do ZMP, tzn. ćwiczenia i przykładowe testy Kletta. Chetnie sie ich pozbede. Zainteresowanych prsze o maile na [email]
gdyby ktoś był tak miły i mógł mi przesłać jakieś materiałyt do ZMP byłabym wdzieczna

[email]
Sprzedam materiały do ZD/ZMP/ZOP/KDS/GDS po niższej cenie. Posiadam wszystkie materiały które są udostępnione przez Goethe Institut, E-mail: [email]
jestem w berlinie i bardzo potrzebuje materialy do ZMP.jak ktos ma i moze mi pomoc to prosze o kontakt. [email]
pomylilam wyzej adres. [email]
masz moze jeszcze te materialy do ZMP? prosze o odp. [email]
bardzo proszę o jakieś materiały do ZMP na adres [email] będę bardzo wdzięczna za każdą informację.
przylaczm sie do prosby: [email]
CZeść czy mogłabym od Ciebie odkupić materiały do ZMP, a jeżeli nie to czy mogłabys mi powiedzieć gdzie takie materiały mogę nabyc .
mój adres : [email] Dziękuje i pozdrawiam
Jeżeli ktoś się chcę pozbyć materiałów do ZMP lub ZOP, to chętnie odkupie. Pisać do mnie [email]
Jeżeli ktoś się chcę pozbyć materiałów do ZMP lub ZOP, to chętnie odkupię. Pisać do mnie [email]
hi eve
hi eve habibi
a ja polecam stronke rnhttp://www.jezykniemieckinet.webpark.plrnfajnie zrobiona i dosc ciekawe materialy. ja tam od czasu do czasu przegladam i musze powiedziec ze juz sie troche nauczylam tego co tam jest. A kazde nowe slowo pomaga :)
Temat przeniesiony do archwium.