Egzamin

Temat przeniesiony do archwium.
Czy ktoś z was posiada przykładowe testy z ZMP? jesli tak to będę wdzięczna, bo niedługo chce zdawać egzamin.
Monia
hej, czy na tym sprawdzianie predyspozycji na Germanistyke to jest sam niemiecki czy tez polski?????
Cześć!


Ze względu na to, że znasz niemiecki (wystarczy w stopniu komunikatywnym) mam dla Ciebie propozycję pracy na 3 tygodnie we wrześniu( a jeżeli Ci się spodoba to na dłużej, przy czym pracodawca jest bardzo elastyczny i np. jeżeli studiujesz dziennie to możesz w ciągu roku przychodzić do pracy nawet na 3 h). Można zacząć od zaraz(po krótkim szkoleniu).

Na czym polega praca:

- praca w najstarszej firmie tego typu na rynku polskim CALL CAENER POLAND S.A. ul.Marynarska 11 Warszawa ( biurowiec przy Galerii Mokotów)

stawka 13 zł/h brutto tj. ok..10,50 na rękę.
pracujesz od 4 do 8 a nawet więcej godzin dziennie(to zależy od Ciebie), więc zarabiasz ok. 80 zł. dziennie
dzwonisz do Niemców którzy od lat zamawiają książki z Reader ‘s Digest. Oni są do takich telefonów przyzwyczajeni( nie jest to więc nachalne dzwonienieJ ). Chodzi o przedstawienie im nowych propozycji książek.Pracujesz ze skryptem rozmowy, a to duże ułatwienie, bo nie musisz sam zastanawiać się co powiedzieć. Naprawdę przyjemna praca.
Myślę, że to dobra propozycja, można sobie sporo dorobić przed rokiem akademickim.



Jeżeli jesteś zainteresowany ( lub znasz kogoś kto byłby zainteresowany)

to proszę albo o kontakt e-mail-owy lub podaj mi swój nr tel. a ja do Ciebie zadzwonię lub po prostu zadzwoń.

Patrycja nr tel. [tel](prośić Patrycję)

e- mail: [email]

« 

Pomoc językowa

 »

Egzaminy