cena egzaminu

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 75
poprzednia |
może mi ktoś powiedzić ile kosztuje taki egzamin, gdzie można go zdać i czy można zdać egzamin bez robienia dodatkowo kursu?
w Pekinie 2 razy do roku kosztuje cos okolo 200 juanow mozna nie chodzic na kurs
Ja bede zdawac ZMP w styczniu 2006 w Bremen. Tutaj kosztuje on 140 euro + 80 euro kurs przygotowawczy (50% oddaja, jak ktos bedzie obecny na egz, czyli w sumie 40 euro, ale wylozyc trzeba 80). Kurs obejmuje 3 spotkania, na ktorych bedzie 2 razy przeprowadzony probny egz.
w krakowie tez mozna zdawac, kosztuje ok 500 zl:-)
nawet taniej w Krakowie bo dokładnie 460 zł :)
pozdrowienia
Zielona Góra - ZD kostet nur 350 złotych:]
in Wroclaw nur 330 Zloty :)
no to pomoglismy rawe :)
tylko rawe pytala o ZMP a nie o ZD, a przynajmniej w tym miejscu napisała swoje pytanko
p.s.
słyszałem też ze w Dubaju można, ale ile kosztuje nie mam pojęcia
To może jeszcze mi pomożecie? :) Zastanawiam się co jest fajniejsze: KDS czy ZOP. Było już o tym na forum, ale z wpisów niewiele wynika. Przy KDS trzeba więcej poczytać, poziom taki sam, KDS ma beznadziejną nazwę i... I ja nie wiem.

P.S.
No i jeszcze: czy można w Mozambiku???
siema niag :)

ja robie w czerwcu ZOP :) we Wroclawiu :) Zapisalem sie na kurs :) Chodz zrobimy razem :D
ok, chodź zrobimy, ale tu :) Poza tym, nastawiam się bardziej na KDS, chociaż kto wie :)
hm no wlasciwie jesli jestes bardziej "literaturna" niz "jezykoznawcza" to KDS jest wtedy lepsze. Ja wlasnie odwrotnie :P
A tam to ja nie zrobie, nie mam jak :( na razie tu mam szkole,ale jak dobrze pojdzie, to od jesieni 2006 bede w Heidelbergu :) (Tak, Heidelberg a nie Lipsk :) ale moze jeszcze cos mi odbije to zobaczymy:))
Jestem literaturna?! Ale wyjdę z tego??? :) A im Ernst: super że już wiesz gdzie chcesz studiować :)
Hejka
Jesli chodzi o Mozambik niestety niaq nie umiem Ci pomóc. Myślałaś może o Sewestapolu ?
jesli chodzi o ZOP polecam wam przerobienie ksiażki Sag's besser czesci jesli sie nie myle 5 i 6 ( chodzi o gramatyke) głownie i zwrocenie uwagi na Normalisierung i Verbalisierung
U mnie na kursie ZOP koles dawał tylko ćwiczenia z tej książki no i po tygodniu przestałem chodzić na kurs :)
"literaturna" czy to jakaś choroba ? niqa trzymam kciuki i mam nadzieję, że wyjdziesz z tego szybko. Viel Gesundheit!!!
ja wlasnie grame musze ryc :] bo ja najpierw nauczylem sie mowic po niemeicku teraz dopiero zaczynam kapowac o co chodzi w gramie :] te jakies normalisierung czy verbalisierung to jeszcze nie wiem co to jest, ale spokojnie, dojde :P
My mamy teraz cale takie kartki np trzeba uzupelnic przedrostki -,setzen w roznych kontekstach zdaniowych, ciezkie to jest :/ A jak robilismy cwiczenia na uzupelnianie przyimkow lol to byl hardcore
przyimki sa najbardziej hardcorowe dla Polakow
do dzisiaj nie wiem dlaczego pije piwo vom Fass a nie aus dem no ale tego jest duzo niestety
bo nie pijesz z beczki bezposrednio, tylko nalewasz z beczki do szklanki albo kufla
no proste, rzeczywiście, dzięki
hej lukassszzzz!
Jesets moze z krakowa??? czy znasz adresy, gdzie moglabym zdawac egzamin z niemca??? nablizej z mojej miejscowosci do krakowa,wiec pytam.. dzieki za odp. Pozdrawiam!
po prostu Łukasz

Kraków

Goethe-Institut
Rynek Główny 20
31-008 Kraków
Tel: (012) 422 58 29, 422 69 02, 422 49 44
Fax: (012) 422 82 76
[email]
Frau Monika Rauen

Kraków
Fundacja Nauczycielskiego
Kolegium Jezyków Obcych UJ
ul. Kanonicza 14
31-002 Kraków
Polen
Tel.: ([tel]) 4 22 79 55
Fax: ([tel]) 4 23 23 18

Prüfung: ZD, ZDfB, ZMP
Herr Dr. Stanislaw Dzida
[email]
Lukasz, tez tam zdawales? a jaki trzeba miec stopien, by studiowac w niemczech?
Lukasz, ach, i dzieki za informacje. Po prostu chcialabym postudiowac rok w niemczech,ale jeszcze nie wiem gdzie. Myslalam o Frankfurcie nad Odra albo Giessen... ale ´nie mam pojecia,jakie sa wymagania co do stopnia ezgaminu. A Ty wiesz cos na ten temat moze?
no o Frankfurcie nad odra akurat cos wiem
Lukasz... to prosze o kilka zdan na ten temat. Bede wdzieczna! Rozumiem, ze studiujesz we Frankfurcie? a jaki masz zrobiony egzamin? dla mnie to w sumie formalnosc, ale wiem, ze papier miec musze.
nie nie zdawałem tam. Masz na stronie egzaminy
Instytutu Goethego sehe oben wejdz w to
zeby studiować w niemczech to ZOP KDS GDS DSD II i jescze DaF zdany chyba na 4 lub 5 te wczesniejsze musza byc po prostu zdane lub zdajesz DSH na uniwersytecie niektore uznaja tez ZMP ale te raczej nieoblegane i tylko na niektórych kierunkach
we Frankfurcie tak jak pisalem
oczywiście jeden z nich nie wszystkie:)
wielkie dzieki Lukasz...!
ostatnie pytanie... i prosba...dysponujesz moze materialam do egzaminow w formie on-line, tzn, czy moglbys mi cos przeslac? Albo po prostu sprzedac? Pozdrawiam!!!
niestety nie mam
jesli wolno co chcesz studiować?
o wlasnei ja mam pytanei jeszcze

jak szybko sa wyniki? Bo sesje mam w czerwcu, a dokumenta na uczelnie musze zlozyc do 15 lipca
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 75
poprzednia |

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa