ZMP

Temat przeniesiony do archwium.
chciałbym sie dowiedziec jakie materialy do zmp najlepiej kupic. Czy : "hauptkurs", "bruckenkrs", "abschlusskurs" z EM. czekam na odpowiedzi. pozdrawiam.
najlepiej wszystkie trzy:)albo najlepiej sobie od kogos pozyczyc i tylko to nowe słownictwo z tych ksiazek opanowac.Z gramatyki chyba musisz to wszystko juz znac.A ja bym chyba bardziej polecila ksiazke np: "Mit Erfolg zur Zentrale Mittelstufepruefung",czy cos taki podobny tytul:)Viel Glueck
dlaczego byś mi polecala bardziej ta " Mit Erfolg zur Mittelstuffeprufung " ?
ja jestem włąśnie na kupnie jakiejś książki do ZMP i nie wiem ktorą. A ile cześći ma ta Mit Erfolg.... ? Prosze o opiniem, ktora bardziej się opłaca do samodzielnej pracy domowej ?
czesc
zdawalam ZMP w listopadzie, wczesniej chodzilam na kurs, na ktorym bardzo duzo zadan robilismy wlasnie z "Mit Erfolg zur ZMP". To dobra xiazka, nie bedziesz zalowal kupna. Powodzenia
Jeżeli przygotowujecie się do certyfikatu, albo po prostu chce lepiej mówić p o niemiecku, napiszcie do mnie. Mam książki w formacie .pdf oraz nagrania np Auf neuen Wegen, Ubungsgrammatik fur Fortgeschrittene, Das Oberstufnebuch, Zmp Training itp.
[email]