Kto wybiera się w tym roku na ZD?

Temat przeniesiony do archwium.
Ja planuję wybrać się w styczniu 2009 na ZD, ale nie wiem czy będę mogła bo jest on od 16 roku życia, a ja skończę 16 dopiero w czerwcu. Wiecie może czy wystarczy mieć tyle rocznikiem? Pozdrawiam.
Zgodnie z nowymi zasadami przeprowadzania egzaminów nie musisz mieć 16 lat,aby móc zdawać jakikolwiek egzamin międzynarodowy.

Więcej informacji znajdziesz na stronie Instytutu Goethego,możesz też zapytać w centrum egzaminacyjnym, które jest w Twoim mieście lub w najbliższej okolicy (Podlegasz pod to centrum, ale równie dobrze możesz zdawać egzamin w innym centrum)

Pozdrawiam i życzę jak najlepszego wyniku na ZD :)

Lukasz

P.S. Ja zdawałem ten egzamin zanim wprowadzono nową zasadę i też nie miałem 16 lat.
nowe zasady dotyczą tylko granicy wieku bodajże.
chodzi mi tu o egzaminy międzynarodowe GI
Dzwoniłam do istytutu goethego i powiedzieli mi, że jak chce to mogę zdawać zd, jeśli natet nie skończyłam 16 lat. Dzięki za odpowiedź.
Pozdrawiam
Agnieszka
A ile masz teraz lat? Ja zdawałem w wieku 13 lat, ZMP (tzn. przepraszam,Goethe Zertifikat C1-sorry za stare nazewnictwo) w czerwcu tego roku czyli jak miałem 14.

Pozdrawiam,

Łukasz
Naprawdę zdałeś zd, czyli b1, a rok później od razu c1, to chyba nawał pracy - gratuluję!
A dziękuję :)
Odświeżam temat i pytanie :)

Kto w 2009 planuje podejść do ZD?
Ja zdawałam tydzień temu, zdobyłam 93% i sehr gut
Gratulacje!!! Wspaniały wynik!
a dziękuję:P
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Brak wkładu własnego

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie